Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h kibéküljünk?

Mit csináljak h kibéküljünk?

Figyelt kérdés

A feleségemmel tegnap összevesztünk de nagyon. Mostanában elég sokat szoktunk veszekedni de nem is tudom h miért. Tegnap délután óta hozzám se szólt ma meg fel se hívott és hozzám se szól. Már régebben volt egy olyan h nagyon összevesztünk és válni akart. De be se enged a szobába és szinte rám se néz. Félek h válás lesz a vége ha nem csinálunk valamit. Az a baj h alig vagyunk együtt mert az idő nem nagyon engedi. Próbáltam vele beszélni de semmi..mint aki meg se hallotta. Ma már én se szólok hozzá ha nem szól. Azért ennyire nem voltunk összeveszve soha. Szerintetek csináljak valamit vagy várjak?

29/F


2010. okt. 21. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
min vesztetek össze?
2010. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Monnd meg neki hogy a problémákat csak úgy lehet megoldani,ha kommunikál veled.Már ha akar.....
2010. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Min vesztetek össze?

Hogy kevés időt töltesz vele? Ennek mi az oka? Munka? Lehet vmilyen megoldás rá? Valószínűleg igen. Van egy munkaidő, de azontúl kell lennie pihenőidőnek is. A feleséged jelzi csupán, hogy elege van abból hogy alig lát. Gondolom én. ez lehet a kiindulás.

2010. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél néhány /páratlan/ szál virágot, tedd be a szobájába és tegyél alá egy kézzel írt kártyát ezzel a szöveggel: "Ne haragudj, kérlek! Szeretlek!"
2010. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Keveset vagyunk és ennek az az oka h sokat dolgozok. Most azon vesztünk össze h szombaton nem leszek itthon mert megint szerelni kell azt a szart (kamionos vagyok) és h miért nem maradok legalább akkor otthon. De ha én nem csinálom meg akkor nem csinálja meg senki és nem tudnék menni. A főnököm amúgy is akkor nyugodt ha én nem vagyok otthon hanem jó messze vagyok a családomtól. Elkezdett kiabálni h én nem vagyok otthon soha. Én meg mondtam neki h nem tudok vele mit csinálni én se akarok menni de ha nem megyek nincs pénz. Még utána beszélt de nem figyeltem mert ilyenkor inkább magára hagyom. És megsértődött.
2010. okt. 21. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Fozz egy teat, vagy keszits forro csokit, s menj be hozza a szobaba... Egy kis ilyen kedveskedes csodakra kepes...

De szerintem mindenkepp este menj... olyankor "konnyebb"

kibekulni :)

Nem tudnad megjavitani azt a kamiont, mikor o is dolgozik?:-S Vagy olyankor mikor o is el van foglalva?


Remelem kibekultok meg ma este...

2010. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Na kibékültetek? :)

Írd meg ha igen, és hogy :)

2010. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán munkahelyet kéne változtatni,még akkor is ha nehéz.Később vissza fogod sírni,ha nem teszed,mert elveszíted a családod.A nők nagyon érzékenyek....
2010. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tegnap este már aludhattam mellette de még mindig nem ölelhetem meg és puszit se adhatok neki...de legalább beszél velem.

amúgy ma 9kor mentem és 6kor jöttem de még nincs is teljesen kész :S

2010. okt. 23. 20:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezért is utálom az egészet...régebben volt egy autóbontó ahol segítettek de most meg segítségem se nagyon van. Ketten-hárman voltunk régebben meg vagy 10en és hamarabb végeztünk. Pl nem nekem kéne javítani..ez van.
2010. okt. 23. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!