Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak h kibéküljünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h kibéküljünk?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon összevesztünk a "párommal",mondván,h az én bnőm a falunapon miért integet neki úgy mint akit ezer éve ismer,és miért akarja őt fényképezni,meg minek hívogatja...kerítő nő vagy mi?!Hiába mondtam h nem én kértem meg rá,h hívja fel,meg h eltakartam a fényképező gépet,és h nem neki integetett,ha nem mögötte ült a barátnőmék szomszédja!Megmondta a "párom",h köszönjem neki azt h innentől felejtős az egész!Az írtam idézőjelbe h a párom,mert magunk se tudtuk h most mi is van/volt köztünk.Tnap este én hazajöttem és telefonon nagyon csúnyán beszélt velem,mikor haza ért és nem voltak ott a haverjai,neki állt magyarázkodni,h hát ideges volt,amiatt h eltört a fia lába,meg h pont az ő munkatársa balhézott a falunapon,de h ő ezt akkor is utálja,neki erre nincs szüksége,miért nem állítottam le a bnőmet!Azt mondta én szemrehányást tettem neki azzal,h megmondtam h akkor jó voltam,mikor a rossz telót kölcsön kellett kérni,h tudjon magának egy jót csináltatni a 2 rosszból,pedig én csak annyit szerettem vna ha egy köszönömöt kinyög,erre azt mondta,h még nem adta vissza,nincs mit megköszönni,de h már nem is fogja!Ja és azt is megkaptam,h nem volt köztünk semmi,mert h az semmit nem jelent h egyszer átjött...mondom az az 1 jóval több volt,meg akitől nem akarok semmit,annak nem akarok belenyúlni a bugyijába!Tudnám még írni mit beszéltünk,de nem akarok regényt írni.

Vhogy meg tudom menteni ezt a kapcsolatot,v hagyjam a francba a egészet?


2010. aug. 22. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen hisztis pasira nem volna szükségem.....


26/N

2010. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő mondta rám,h gyerekes vok,mert h bnőmék hazamentek és megkérte őt h figyeljen rám(falunap,mki többet iszik mint szokott...)éjjel már volt,h másnak adta oda a telót,h "beszélj vele"!Nem értem,ha nem akar tőlem semmit,mi a fenének magyarázkodott!Én vtam a bunkó...még szép h megváltozik a hangnemem ha velem is úgy beszélnek mint gey kutyával!Nem?!
2010. aug. 22. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:

ELSŐ HOZZÁSZÓLÓ VAGYOK


Igazad van.

Te jobbat érdemelsz. Ez a pasi nem figyel rád, hagyd a fenébe.

MINDENKI MEGÉRDEMLI, HOGY SZERESSÉK!!

26/n

2010. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ú az ilyen pasiktól kiakadok. Ha ő nem hisz neked, minek vagy még vele? Ha a párod lenne, elhinné amit mondasz, vakon. Sztem hagyd a fenébe, ha ezen kiakad, akkor mi lesz ha igazi oka is lesz a veszekedésnek, mert minden párnál van veszekedés, de azt mindig megbeszélik, mivel megértőek vmennyire, de itt mindig csak te fogsz engedni, örökké! Ebbe belefáradsz, jobb ha most van vége, minthogy még megbántson 1000x!
2010. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasid idióta. Ne haragudj...Mint egy kislány.:)
2010. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!!:)Lehet már csak megszokásból hiányzik a napi hívások,meg sms-ek,mert testi kapcsolat nem volt,szóval más nagyon nem hiányozhat,ami vele kapcsolatos:D
2010. aug. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!