Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az anyja nem...

Mit tegyek? Az anyja nem engedi meg h kibéküljünk. :S

Figyelt kérdés
Az ex barátomnak igaz h van uj barátnője,de ott fogja hagyni miattam,mert még mindig engem szeret,és én is szeretem őt. Csak az a gond,h az anyja nem nézi jó szemmel h ki akar velem békülni,ott tesz keresztbe ahol tud. PL: állandóan át hívja az uj csajt hjozzáhuk,h ne szakítson vele a fia... meg ilyenek. Sőt a multkor azt is kijelentette h ha barátom ki békül velem,akkor szedheti a sátorfáját :S
2009. szept. 17. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Na lassabban.... szóval van egy (volt) pasid, akivel együtt van,de szakítani fog vele, mert téged szeret... Ezt ő mondta? Az anyukája miért ilyen negatív veled? Tettél valamit? Illetve a másik. Megéri neked ez a hajcihő a pasiért, tényleg szeretitek egymást annyira? Én a következőt tenném. Megvárnám, hogy szakítson a barátnőjével a (volt) pasid, aztán elkezdeni szépen a randizgatást , és ha eltelt egy kis idő, a fiú akkor álljon az anyja elé é mondja el, hogy mi van?

2009. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs kimaradt, hogy "aki együtt van a barátnőjével" :)
2009. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen,van egy (volt) pasim,akinek még van barátnője,de szakítani fog vele. Ez tuti. Viszont elmondta az anyjáénak is h zsakítani fog a csajjal,ugyh ne hívja többet át hozzájuk,mert az ciki. És megkérdezte tőle a kedves anyuka,h miélrt akar szakítani? Ő erre elmondta h azért mert nem szereti a csajt,még mindig engem szeret,és nem akarja továb hűlyíteni a másik lényt,mert ez senkinek nem lesz így jó. Nem mondta azt h ki fogunk békülni,meg semmi ilyesmi,de az anyja már fenyegőtözött,h akkor lehet hozzám költözni meg ilyenek...

Én is ugy gondoltam,h ha szakít a csajjal,akkor először csak randizgassunk.Bár elötte majdnem 3 évet együtt voltunk,és most 3 hónapot voltunk külön.

Az anyja azértse kedvel,mert én és a családom nem álünk olyan anyagi körülmények közt mint ők,meg egyszer veszekedtem a párommal náluk,és hangosan kiabáltam h engedjen ki. Erre tökre begőzölt ,és ki tiltott tőlük, akkor voltunk még egy évesek se barátommal. Én igaz késöbb elnézést kértem a viselkedésemért,de nem mentem vele semmire. MOndjuk nem is mentem volna fel uttána már semmiképp barátomhoz.

2009. szept. 17. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:
18 alattiak vagytok? Ha nem, költözzön a srác hozzátok, vagy menjetek albérletbe (mi is ezt csináltuk anno hasonló helyzetben). Anyucit meg magasról lesz..ni, esetleg kiröhögheted. Az ilyen nem is szereti igazán a gyerekét (mert akkor az ő boldogságát nézné), csak a (nemlétező) hatalmát akarja fitogtatni, nem éri meg egyetlenegy idegsejtet sem rápazarolni, egyben nevetséges és szánalmas. Ha meg azért nem szeret, mert kevesebb pénzetek van, mint nekik, amúgy is egy 0, szóval ne legyen lelkiiksmeret-furdallásod. Vagy mondd neki azt, hogy örököltetek 3 házat és 50 mFt-ot egy távoli rokontól, aztán egyből feladja a nagy "elveit" :D Ismerem a típust, mint a tenyeremet. Sajnos.
2009. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mind a ketten dolgozunk,és szívesen mondanám h akkor gyere költözz hozzám,de nálunk sajna nem sok hely lenne
2009. szept. 17. 11:12
 6/9 A kérdező kommentje:

albérletre meg egyelőre nem lenne elég pénzünk. :S meg aztán ha most szakít a csajjal,nem akarom egyből ide is kltöztetni OKé h 3 évet együtt voltunk,de még nem érzem magam késznek az együttéléshez-

én 20 vagyok ő meg 25

2009. szept. 17. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


mégse tudsz jól kijönni az egészből??

2009. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
link? ez meg mi?
2009. szept. 17. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Álljatok a sarkatokra! Nem vagytok már gyerekek! A barátod ha tényleg szeret és ki akar veled békülni nem az anyja fogja megmondani neki kivel járjon. Nem gyerek már. Ilyenkor áll égnek a hajam, mikor egy nő nem érti meg hogy a gyereke felnőtt ma hónap 30 éves és szeretne saját családod, azzal akit szeret. Jó lenne a barátod édes anyját felvilágosítani, hogy a fia már nem egy 15 éves kamasz.
2009. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!