Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kibéküljünk?

Mit tegyek hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés
sziasztok szükségem lenne egy ”ici pici” segitségre szoval ugy kezdödött hogy összesen kb 5 honapja ismerem öket de mégis a legjobb barátomék lettek … de sajnos az utobbi 2 honapba sokszor összevesztünk/kibékültünk és igy folytatodott:s sajnos bekavart valaki aki aztmondta hogy csak kihasználtak és én hülye elhittem .. utolag kiderült nem igaz!! és elkezdtem” szemétkedni” velük (sajnos elég durván ) utolag bekell látnom rosszul tettem mert ök nem igazán hibássak benne . lassan 3 honapja nem köszönünk egymásnak de sajnos szinte mindig találkozunk mert nagyon közel lakunk egymáshoz megprobáltam beszélni velük de olvasásnélkül törlik a leveleimet személyesen se állnak velem szoba. ráadásul jogosan szerintetek hogy bizonyitsam be hogy soha többet nemleszek olyan bolond mint az elmult 1, 2 honapban ? kérlek segitsetek SOS!!!!! ui: a helyes írásért bocsi
2010. márc. 1. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Te léptél, megkövetted őket. Én már nem pedáloznék, máskor ne hallgass másokra. Csak azt hidd el amit látsz és hallassz. Tanulj belőle. Az ember a saját kárán tanul.Ha nem köszönnek nem, nem kötelező a disznótor. Én befejezném a megkövetést, keress más barátokat, de azokkal légy becsületes.
2010. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak,ne dörömbölj olyan ajtón,amin szándékosan nem engednek be..akárkiről is hallasz valamit,ne dőlj be,tapasztald meg a saját bőrödön.Én is mindig így tettem.Egy ízben bejött,amit mások mondta nekem a barátnőmről(hogy kihasznál) de nekem nem tűnt fel,csak jóval később derült ki számomra,hogy igaz volt,mikor cserbenhagyott egy dologban.De nem bánom,hogy nem hallgattam másra,megtapasztaltam hogy velem milyen.Próbálkozott később,soha többé nem álltam,és nem is állok vele szóba.

Nálam volt olyan szituáció,hogy akaratlanul,viccnek szánva megsértettem a barátnőmet,ő zokon vette,én pedig 2x is bocsánatot kértem,de felhúzta az orrát.Nos,én megtettem a lépést,tovább nem könyörögtem,békén hagytam,nem beszéltem vele.Pár nap múlva ő keresett,én pedig elfogadtam a hívását.

A te ügyed ennél nagyobb horderejű,szándékosan sértetted meg őket,én meg véletlenül,és ez nagy különbség..


Okulj belőle,és máskor ne hallgass senkire..

2010. márc. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget... meg még észre vettem hogy egy ideje nem biztos hogy engem lehet az egyik barátom akivel ök is joba vannak hogy "figyelnek" minket az ablakon de még az utcánis állan doan szemmel tartanak szerintetek miért?
2010. márc. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!