Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy kibéküljünk?...

Mit tegyek hogy kibéküljünk? Hogyan tudnék vele ismét olyan jóban lenni mint eddig voltam?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akivel egy osztályba járok és nagyon jóban voltam vele csak egyik este egy buliban nem túl kedves szavakkal illettem meg és most már egy hete egy szót se szól hozzám és még köszönni sem köszön.

Mit tegyek hogy kibéküljünk?

Hogyan tudnék vele ismét olyan jóban lenni mint eddig voltam?


2010. dec. 19. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot.
2010. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban menj oda hozzá bátran, ahogy azon az este is tudtál a fejéhez vágni dolgokat, és kérj bocsánatot!!!
2010. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyértelmű, Oda állsz elé, s bocsánatot kérsz, elmagyarázod neki hogy nem akartad megbántani stb. ha nem bocsát meg, akkor minden nap elismételheted....
2010. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!