Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit adsz bele a közösbe a...

Mennyit adsz bele a közösbe a szülőknek?

Figyelt kérdés
Természetesen dolgozó, szülőkkel élő embereknek szól a kérdés. Szerinted az rendben van, ha a gyerek nem fizet a közösbe?
2010. okt. 21. 15:58
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

GYerek nélkül is lehet élni...nekem ebből az jön le, hogy az anyósnak tényleg így a jó, kényelmes, mert plusz pénz áll a házhoz. Vajon mit szólna, ha bejelentenétek, hogy költöztök? A párod meg gondolom még fejben nem nőtt fel, mert el nem tudom képzelni, hogy egy pár életük végéig egy szoba tulajdonosai legyenek. Nekem is ilyen a testvérem, hogy esze ágában nincs költözni a szülőktől. Mikor a barátnője terhes lett, akkor is úgy tervezte, hogy mindenki marad otthon,attól függetlenül, hogy családjuk lett....

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2010. okt. 22. 13:18
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 94 ezret kapok ki, abból vannak kiadásaim (diákhitel, bankkártya, telefonszámla, benzin, négy havonta kötelező, hat havonta súlyadó, és jövő év elején műszaki, amire rendbe kell tennem az autót, a munkámmal kapcsolatban is ki kell most adnom egy jókora összeget), de ezeken kívül én 15 ezer ft-ot adok házhoz + az 5000-es kajajegyet. Mindemellett általában minden nap veszek magamnak ennivalót a munkába. De, ha minden jól megy, ez nem sokáig marad így.

23/Nő

2010. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!