Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Szóval mindig elesek, mindig persze fiúk előtt, ma is 2-szer estem el egyszer haza felé úgy hogy kiszakadt a kedvenc farmer nadrágom, és mindig fiú előtt sülök be..:( Olyan mintha valaki elátkozott volna.xD Aztán 1 hete voltam buliba felgyulladt a pulcsim... Mindig kinevetettem magam...Köszönöm a válaszokat 17L
2010. okt. 20. 18:42
1 2
 11/14 Dave46 válasza:
Az is lehet hogy mozgáskordináciòs problèmáid vannak mint nekem:) 21/F
2010. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Lehet vagy csak ilyen vagyok!:D
2010. okt. 20. 19:01
 13/14 anonim ***** válasza:

szerintem csak zavarban vagy. amúgy nagyon aranyos amikor egy csinos lány zavarban van, elpirul stb.. fogd fel úgy, hogy jó ismerkedési lehetőség. ha előttem elesne egy lány aki tetszik én biztosan felsegíteném egyből, téma is lenne rögtön.

23f

2010. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Énis szerencsétlen vagyok, nyugi. Volt, h a sarba estem, volt hogy lecsusztam a lépcsön, be akadt a lábam valamibe és átestem a padon......

De ha jol tudod a dolgokat kezelni, akkor nemcsak h megnevetteted másokat,hanem te is jol fogod magad érezni(már amennyire lehet)

No para, és lehet h a fiu miatt... de honnan tudod, hogy ö nem "idétlen" picit?

:>

2010. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!