Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Tegnap este felé a drágalátos férjem kivitte a lányom a vasút állomásra és hazafelé jövet nem jutott eszébe , tenni egy 5 perces kitérőt, hogy hazahozzon a munkahelyemről és amikor szarrá ázva hazaérek, azt kell látnom , hogy a legnagyobb lelki nyugalommal olvasgatja a gyk-t!Szerintetek mi jár neki ezért?
2011. máj. 2. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, szerintem csak egyszerűen elfelejtette.
2011. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:
100%

elfelejtette, van ilyen :) én egyszer tök nyugodtan főzőcskéztem itthon, mikor megcsörrent a telefon, és kérdezte a mamám, hogy mi van, hol vagy már? akkor jutott eszembe, hogy megígértem neki, hogy kimegyek érte a buszhoz, mert sok volt a csomagja :)


tényleg, miért nem telefonáltál rá?

2011. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát tegnap este VICCESEN kényszerítettem volna egy meleg kakaó elkészítésére, amit egy forró fürdő után hozzábújva a feledékenységéért ugratva megittam volna.

Lazíts te is!!

2011. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Jó kis feleség lehetsz...
2011. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Le volt merülve a telefonom .Amikor lejöttem akkor vettem észre.

A kakaót utálom .

Amikor 2 napig odavagy dolgozni szerintem az a legkevesebb , hogy elém jön a zuhogó esőben mert hiányzom neki .Főleg ha úgyis volt útja arrafelé.

De a vacsorát nem felejtette el kérni !

2011. máj. 2. 10:28
 6/9 A kérdező kommentje:
*odavagyok
2011. máj. 2. 10:29
 7/9 napietus ***** válasza:
szerintem nem kell ezt felfújni. én sem azért nem mentem ki a mamáért, mert nem szeretem, vagy nem akartam neki segíteni. de van ilyen, mondom. emberek vagyunk, tévedhetünk. iztos én is mérges lettem volna, nem kellemes az esőben sétálni, főleg munka után. de ezért haragot tartani nem érdemes. az én férjem volt, hogy a saját gyerekét felejtette az oviban :P na bumm. óvónéni felhívta a munkahelyén, és ment érte. elfelejtette, hogy aznap neki kell. nincs tökéletes ember.
2011. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Korbácsold meg! Ez a minimum!
2011. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aztaa mekkora problémái vannak egyeseknek!

Most , h egy kis víz ért hozzád bele is rokkantál?:)

Szerintem egész más bajod lehet neked.Remélem megkapod azt is tőle, ha már meg nem kaptad.

;)

2011. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!