Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Szóval mindig elesek, mindig persze fiúk előtt, ma is 2-szer estem el egyszer haza felé úgy hogy kiszakadt a kedvenc farmer nadrágom, és mindig fiú előtt sülök be..:( Olyan mintha valaki elátkozott volna.xD Aztán 1 hete voltam buliba felgyulladt a pulcsim... Mindig kinevetettem magam...Köszönöm a válaszokat 17L
2010. okt. 20. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

milyen botlábú vagy xd

pont mint én

17/L

2010. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zavarba vagy. Kezed szokott remegni?
2010. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ez tök aranyos lehet, birom ha egy lány folyton bénázik :) nem lehet hogy izgulsz amikor egy légtérben vagy egy fiúval? és talán emiatt romlik a koncentrációd, vagy nem tudom :)
2010. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem vettem észre, de mindig besülök:S Szokott néha remegni a kezem.
2010. okt. 20. 18:50
 5/14 anonim ***** válasza:

szegény, tudom milyen én is ilyen vagyok:D

tudod mit? ne érezd cikinek, csak nevess rajta, úgy a többiek is veled nevetnek. néha jó tökéletlennek lenni, én kezdem megszeretni =)))

2010. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

igazából nem tudom miért lehet...de lehet, hogy túlságosan próbálsz arra figyelni, hogy miként viselkedsz, mit gondolnak rólad mások:)

és ez annyira elveszi a figyelmed, hogy "belegabalyodsz":)

én erre gondolok...próbálj lazább lenni, ha tetszik egy fiú, ne úgy menj el mellette, hogy jajj...és idegeskedsz, hanem lazán, mintha csak egy ismerős lenne...:)

ha lépcsőn mész vagy bármi, figyelj oda, ne arra figyelj, hogy ki néz, vagy ki van ott...:)

mindenki ( ha fiúk is, és nagyon jól néznek ki) ugyanolyan ember mint te...tekints rájuk gy régóta ismert barátként...és nem kell aggódni:)

remélem segítettem:)

2010. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én meg mindig elsülök :SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs
2010. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Áhh, ugyan már, ez nem ciki, ráadásul ilyenkor van lehetőség ismerkedni is, ha felsegít egy fiú.

Mi a statisztika? Fel szoktak segíteni?

2010. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
csak figyelmetlen vagy.
2010. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már 2-en felsegítettek mindig nevete..:D
2010. okt. 20. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!