Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarják folyton a...

Miért zavarják folyton a családi életet az állandó telefonos "felmérések", és "árubemutató" meghívások?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 12:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
engem egyszer azért hívtak fel,mert a sorsoláson nyertem egy mosógépet.mondták a címet is h hova kell mennünk...hát aztán a címen egy lepukkant gyárat találtunk,de utána már a telefont sem vették fel.ezek után ha ilyenek hívogatnak,csak ennyit mondok. B*ák meg.
2010. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%

Az a munkájuk, hogy a lehető legrosszabb időpontokban felhívnak úgy, hogy ehhez semmiféle hozzájárulást nem adtam. Ha vagyok olyan rendes, hogy válaszolok egy kérdésre, már küldeni akarják a csodálatos ajándékot persze teljesen ingyen, és kérik az adataimat, hogy még több szilárd spamet kapjak.

Ez nem munka, ez szerepvállalás mindenféle átverésben. Semmivel sem jobb, mint azok az üzletkötők, akik arra veszik rá az idős embereket, hogy mindenféle megtakarított pénzüket kétes vállalkozásokba adják bele.

Mindegy, hogy munkaidő vagy hétvége, ünnepnap vagy akár karácsony este, mindig hívnak, mindig rosszkor.

Egyébként én tévedek, vagy vidéken kevésbé tudják kezelni a telefonjukat az emberek? Azalatt az 1 év alatt, amíg vezetékesem volt, kb 20-szor hívtak tévesen, pedig csak 6 számot kell tárcsázni...

2010. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
36%
Ne szégyelld magad,ezt a világot éljük..Az emberek mindenhol szembesülnek a reklámmal,a tvben állandóan,szórólapokon,itt a neten.Azért senki ne mondja nekem,hogy az emberek nem szívesebben vesznek meg egy reklámozott fogkrémet,mint egy nem reklámozottat.Volt már h valaki élt a lehetőséggel,amit felkínáltál neki?Tény,h a telefonhívás sokkal direktebb,és zavaróbb,és biztosan sokan elküldenek a jó fenébe,de tartsd a szemed előtt,hogy ez nem az embernek szól,hanem annak a hülyeségnek,amit reklámozol,főleg,mivel nem is állnak szemtől szemben veled..Hidd el,én pedagógus vagyok,de szívesebben csinálnám azt,amit te..az sem egy leányálom.
2010. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Én csak felméréseket végzek, nem kell szerencsére semmit eladnom... de így is nehéz.
2010. okt. 19. 13:27
 15/31 anonim ***** válasza:
69%

Ha telefonos munkat akarsz, miert nem valasztasz olyat, ami nem ilyen zargatos? Rengeteg csoporttarsam az Invitelnel dolgozott. Oda mindig kerestek a tudakozoba embereket. Ahol Matav van meg hasonlok, gondolom, hogy szinten van felvetel.


En megfogadtam, hogy soha nem fogadnek el ilyen munkat, nem is lett ilyen munkam. Borzaszto nagy pofa kell ehhez. En sem hagyom mar, hogy ilyen arusok raboljak az idomet. Majd ha venni akarok valamit, elmegyek a boltba vagy rendelek a neten. A felmeresekre valaszoltam, hat annak sincs ertelme amugy. En is utalom az ilyeneket. Mar megvaltoztattuk a szamunkat. Ha kell, inkabb valtoztatjuk ketevente, de ilyen gerinctelen senkihazi marketingesekkel nem allunk szoba. Tudja, aki elvallalja, hogy mire vallalkozik. Nem kell oket sajnalni. En is "kismama" vagyok megsem abbol all a munkam, hogy embereket idegesitek fel. Ha meg valakinek pici gyereke van, epp, hogy tisztaban van azzal, hogy az ilyen keretlen hivasok milyen idegesitoek. Az en gyerekemet is sokszor felebresztettek. Arrol nem beszelve, hogy csalas az egesz.

2010. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kérdező,

Ne legyen kellemetlen amit csinálsz. Az is egy pénzkereseti lehetőség. Engem nem tudnál egyik telefonon se zavarni. Csak azt tudod felhívni, aki megadta a számát, vagy engedi a számának használatát marketingezőknek.

Üdv, nyugodj meg.

2010. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Kb. 10 éve titkos minden telefonszámom, így soha nem zaklatnak marketingesek. A nagyszüleimmel laktam akik nagyon idősek voltak, az ő nevükön volt a vonalas telefon és nekik fogalmuk sem volt, amikor ilyesmik miatt név szerint őket keresték (fantasztikus nyereményekkel persze), mire megy ki ez az egész, nem értették. Nekem pedig elegem lett az állandó magyarázkodásból, ezért lett titkos a számunk.
2010. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
77%

Ha "csak" felméréseket végzel,akkor meg pláne nincs mit szégyenkezned!Gondolj csak bele,hogy hányan példálóznak statisztikákkal,felmérésekkel itt a GYK-en is,egy-egy parázs vita kapcsán.Valakiknek azokat is el kel készíteniük!

Szégyenkeznivalója annak van,aki semmiféle munkát nem végez,és csak azt várja,hogy az állam tartsa el!A munka,bármi legyen is az,mindig érték.

2010. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem érdekel, és nem is zavar különösebben. A telemarketingesek csak a munkájukat végzik, ezért kapják a fizetésüket. Most miért legyek velük bunkó? Egyszerűen megmondom, hogy nem szeretnék részt venni, és enm járulokhozzá, hogy további fantasztikus ajánlatokkal bombázzanak.
2010. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Jaj, olyan jó ilyen megértő sorokat olvasni! Köszönöm nektek! :) Olyan jól esik, amikor ilyen emberi hozzáállást tapasztalok! Nem is számítottam erre...

És az is igaz, hogy minden amivel az ember foglalkozik, egy állomás, egy tapasztalat, ami lehet, hogy olyasmikre tanít, amit később valamilyen módon az életemben kamatoztathatok...

2010. okt. 19. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!