Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék neki (k) segíteni?

Hogy tudnék neki (k) segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy eléggé nyomasztó gondom van. Van két ismerősöm amolyan hugi-bátyó viszonyban vannak. A probléma az, hogy a hugi (lány) többet érez. A fiúról ezt nem tudjuk. Szerintetek, hogyan tudnám kideríteni az igazat? Én arra gondoltam, hogy kifaggatom a srácot (persze óvatosan). Esetleg van valami tippetek? Csak légyszives azt ne mondjátok, hogy mondja meg az igazat.


2010. okt. 18. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

sztem ne üsd bele az orrod a dologba... majd ha a fiu akarja akkor elmondja neked h mit érez.. de akkoris nehézlesz mert a lány majd megtudja h te tudtad h blablabla és megsértődik mert te nemmondtad el neki..

am meg gondolom nem 5 évesek... megoldják maguk..

2010. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! szerintem csak akkor "intézkedj" ha a barátnőd megkér erre, egyébként pedig hiába vagy a barátnője, nem rád tartozik a szerelmi ügyük, ezt nekik kell elintézni, és aminek kell, az úgyis ki fog alakulni előbb vagy utóbb.
2010. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

sztem ne üsd bele az orrod a dologba... majd ha a fiu akarja akkor elmondja neked h mit érez.. de akkoris nehézlesz mert a lány majd megtudja h te tudtad h blablabla és megsértődik mert te nemmondtad el neki..

am meg gondolom nem 5 évesek... megoldják maguk..


I. CSAK azért ütöm bele mivel a lány kért meg, hogy segítsek. (Bár nem erre, de én nem tudok mit kitalálni)

II. A srác tuti hogy magától nem beszél mivel ha elis mondaná nem nekem. (Én csak haverja vagyok)

III. Ez amolyan infótovábbítás lenne. (I. pont)

IV. Ami azt illeti nem 5 évesek (XD)de a lány félti a barátságukat. (Tudod ha nem jön össze akkor aztán örökre bye-bye.)

Mindenesetre köszönöm az értelmes választ.

2010. okt. 18. 21:34
 4/9 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti ő kért meg.

Ja és csak annyit hogy **/f :D

(Ne értsétek félre én csak barátként gondolok rá.)

2010. okt. 18. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:
mi aza **/f ?
2010. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne kavarj sztem...
2010. okt. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

**/f= Életkorom (kitakarva)

Én sem nagyon kedvelem ezt a megoldást de más választásom nincs.

(Hogy miért azt kérlek ne kérdezzétek, magánéleti ügy)

2010. okt. 19. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne, ha nem avatkoznál a dologba!! Ha a srácnak bejön a csaj, akkor úgyis lépni fog, ha meg nem, akkor azt el kell fogadni!!
2010. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, feladtam. Most meg másra hajt. Mostantól kezdve intézze maga. Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 21. 16:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!