Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ilyen nő?

Szerintetek normális az ilyen nő?

Figyelt kérdés
A barátom testvére kiakadt a barátomra és ki akarta tiltani a lakásukból, a párom meg nem akart elmenni, hisz joga van ott lenni.De alány nekirontott és ki akarta dobni.A barátom persze védekezett és nem hagyta magát.Persze a lány kiprovokálta h. összeverekedjenek(persze nem lett seninek semmi baja,de a párom egyértelmű h. nem hagyja magát,de megütni nem ütötte meg,természetesen),erre a lány kihívta rá a rendörséget h. nem akarja elhagyni a házat és kezet emelt rá.Persze a rendörök mire odaértek vették h.a lány túloz és megjátsza magát,de hogy lehet valaki ilyen h. a saját testvérére kihívja a rendörséget és egyértelmű h. verekednek ha a lány kiprovokálja és a saját makacsságából nem enged már évek óta.De kicsi korukban sállal majnem meg is folytotta a barátomat.szerintem egy idegbeteg nő,de nem hiszem el h. ezt nem veszi észre az anyja,apja,testvére stb.Csak a párom és az ő közeli barátai akik ismerik a lányt.
2010. okt. 18. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai eset! Lehet féltékeny a párodra, mert neki nincs senkije. Nem is csodálom!
2010. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem. zárt osztály,f ehér szoba, bár inkább sötét.
2010. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól pofán kell csapni az ilyet,aztán majd csak magába száll;)
2010. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Simán visszaütne ha kapna egy pofont, és kétlem h. féltékeny,mert neki is van barátja, bár nem tudom vele hogyan bánik.De tény h. ő az a nő akitől még egy rabló is félne ha "összefutnának".
2010. okt. 18. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És mit csinált barátod amin kiakadt? Azért nem kell egyből leírni szegényt...Te se a teljes sztorit írtad le...

Amúgy nekem is van ismerősöm akinek ilyen jó a kapcsolata a testvérével, ott a fiú az idegbeteg barom. Le kell sza.ni az ilyet. Ha tényleg ilyen undorító természete van és másokkal is így viselkedik, előbb utóbb valakitől megkapja a magáét.

2010. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mért vesztek össze? 2-en laknak egy lakásban hány évesek?

Keveset írsz. Ha az örökölt lakásban vannak csak ök laknak és a pasid esetleg nem dolgozik és a lány tarja el nem csoda hogy megy a cécéó.

2010. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A párom most velem lakik,de oda van bejelentbe.A csaj lakik most ott,mert visszaköltötzött,de annó semmit nem adott a szüleinek a párom meg vett 1 mosógépet is az anyjának,de mégis úgy viselkednek, mintha nem is adott volna semmit.A szülők is ott laknak, most lehet a csaj vesz ezt-azt,de annó a párom leadott mindig 30.000-et.Ez egy bérlakás, szóval csak a bérleti díjat fizetik,meg a rezsit,de abban nincs benne a víz,mert azt tartalmazza a lakbér.De ez nem sok,max 20-30.000-et fizethetnek havonta a lakásért.Azon vesztek össze h. a nővére flegma volt velem és azon a hülyeségen kapta fel a vizet,mert a párom véletlenül elvitte a nadrágját,de a csaj velem veszekedett h. azonnal vigyem vissza,de ha a párom nem szól,akkor észre sem veszik, +nem is én vittem el és mégis tőlem várta el h. azonnal vigyem vissza(még a méretünk sem azonos, szóval még felvenni sem tudtam volna, ha akartam volna.Amúgy van eg yrégi ügyük, h. annó a csaj régi barátjától kért kölcsönt és acsaj zálogban elvette a párom ékszereit és az már évek óta nem akarta vissza adni,mert adja vissza apénzt(de nincs garancia, de a pénz az a fiú és a párom ügye, a lány mégsem akarta visszaadni az ékszereket+az egyiket el is szakította.+aaz ékszerek értéke több mint a kölcsön pénz).Amúgy állandóan vitatkoznak, gyerek koruk óta.És állandóan úgybeszélnek róla mintha ő sose rakott volna le az asztalra semmit,pedig amikor ott lakott állandóan támogatta szüleit.Igaz most nem tudja,de annó állandóan azt hajtogatták h. nincs pénzük,de amikor mi eljöttünk, mégis egyből tudtak venni új telefont, kamerát stb.Amikor meg ott laktunk mindig sírtak h.nincs pénz+a párom az örökségéből sem kapott semmit.(nagyszülői örökség).Szerintem azért ilyen a lány a párommal,mert annó ők külföldről jöttek és amikor ideköltöztek, őt hozták át elöszőr és 1-2 évig a lányt kint hagyták a nagyszülőknél.23-24 évesek.
2010. okt. 19. 06:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!