Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Ez az én hibám?

Most mit tegyek? Ez az én hibám?

Figyelt kérdés
Elegem van ! Most kezdtem a közép sulit de már nem akarok bejárni az osztálytársaim miatt . Megfogadtuk a barátnőmmel hogy kedvesek és nyitottak leszünk az emberekkel (sajnos nem egy helyre járunk ) . Úgy is volt tök jobba lettem a lányokkal főleg az egyik csajjal hívott is hogy menjek vele bulizni de engem nem engedtek ( de ezt meg is értem ) . Már eltelt azóta egy kis idő és nekik az lett egy hepjük hogy kitaláltak egy "tárgyat" és az egész osztály ezt utálta . Pl: utálom a hajráfot . Én eleinte nem értettem mi a bajuk de még az is a legnagyobb poén hogy az a csaj akivel olyan jóba voltam velem beszélgetés közben is ezt mondta röhögve . Aztán kezdtem érezni hogy mindenki összesúg a hátam mögött . Ezért gyanakodni kezdtem de leginkább nem akartam elhinni . Majd az egyik volt osztálytársam akivel egy suliba járok ( sajna vele sem egy osztályba ) felvilágosított hogy ez a dolog ez a tárgy név engem fed hogy ne mondják ki a nevemet . De én megbíztam abba a lányba ez a legrosszabb még jó hogy nem hoztam haza . Én elég életvidám na jó picit csendesebb lány vagyok de most már komolyan semmihez sincs kedvem inkább egész nap sírnák . Be sem szeretnék menni a suliba ezért . Anyukámnak meg nem akarom elmondani mert nem akarom hogy csalódjon bennem . Most mi legyen váltsak sulit de a változástól meg félek . Sajnálom ha egy kicsit zavarosan írtam le a válaszaitokat előre is köszönöm .
2010. okt. 17. 16:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én egyet tudok aki kikerülhetne a napiszarra :) sőt kettőt is :)
2010. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én vagyok csökkent felfogású, de nem egészen értem, hogy neked konkrétan mi a hátrányod ebből. Ok, nem mondják ki ezek szerint a nevedet. Sugdolóznak a hátad mögött. De gondolom nem mindig, meg egyébként is, mit tudnak a hátad mögött mondani... mert ugye nem azzal van bajuk hogyan nézel ki, vagy szemüveges vagy vagy mit tudom én...

Ez netán azt takarja, ha szólsz valakihez az osztályból, akkor levegőnek néz? Nem hinném :) Próbálkozz a leggyengébb láncszemnél. Nem mindenki egyformán gonosz, vannak jobb érzésűek is ebben a bandában. Azt környékezd meg. Mondjuk hízelgéssel, medicséred a ruháját, vagy a frizuráját, vagy bármit, ez mindenkinek tetszik, és máris oldódik a dolog. Hidd el, nem fog ez sokáig tartani.


Engem is elkezdtek utálni gimiben, mert egy tanulós lány mellett ültem kezdetben, és nem tudtam mi bajuk van velem. aztán egyszer csak az egyik lány aki a főutálkozó volt, megváltozott, nem is értettem, aztán később elmondta hogy azt hitte hogy én is kis okostojás vagyok azért volt olyan amilyen.


32/N

2010. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!