Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Ez az én hibám?

Most mit tegyek? Ez az én hibám?

Figyelt kérdés
Elegem van ! Most kezdtem a közép sulit de már nem akarok bejárni az osztálytársaim miatt . Megfogadtuk a barátnőmmel hogy kedvesek és nyitottak leszünk az emberekkel (sajnos nem egy helyre járunk ) . Úgy is volt tök jobba lettem a lányokkal főleg az egyik csajjal hívott is hogy menjek vele bulizni de engem nem engedtek ( de ezt meg is értem ) . Már eltelt azóta egy kis idő és nekik az lett egy hepjük hogy kitaláltak egy "tárgyat" és az egész osztály ezt utálta . Pl: utálom a hajráfot . Én eleinte nem értettem mi a bajuk de még az is a legnagyobb poén hogy az a csaj akivel olyan jóba voltam velem beszélgetés közben is ezt mondta röhögve . Aztán kezdtem érezni hogy mindenki összesúg a hátam mögött . Ezért gyanakodni kezdtem de leginkább nem akartam elhinni . Majd az egyik volt osztálytársam akivel egy suliba járok ( sajna vele sem egy osztályba ) felvilágosított hogy ez a dolog ez a tárgy név engem fed hogy ne mondják ki a nevemet . De én megbíztam abba a lányba ez a legrosszabb még jó hogy nem hoztam haza . Én elég életvidám na jó picit csendesebb lány vagyok de most már komolyan semmihez sincs kedvem inkább egész nap sírnák . Be sem szeretnék menni a suliba ezért . Anyukámnak meg nem akarom elmondani mert nem akarom hogy csalódjon bennem . Most mi legyen váltsak sulit de a változástól meg félek . Sajnálom ha egy kicsit zavarosan írtam le a válaszaitokat előre is köszönöm .
2010. okt. 17. 16:53
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia! Ez nem a te hibád hanem azoknak az osztálytársaidnak a szüleinek a hibája,képzelem miféle emberek lehetnek. Mivel egy középiskolás korú embernek a szülei általában eljutnak odáig hogy a gyerekükkel megértessék hogy ez egy beteges és elfogadhatatlan,és felesleges viselkedés.

Kár lenne emiatt sulit váltanod,majd kinövik ha egy kis ész is csepeg a fejükbe.Te csak nyugodtan járj be a suliba,elvégre azért vagy ott hogy tanulj nem pedig hogy más idétlenségein rágd magad.

És legyen önbizalmad,főleg hogy több kultúra szorult beléd mint egyes osztálytársaidba. Ne is törődj velük majd kinövik,ha meg mégsem akkor az életbe is oda jutnak ahová valók! :)

2010. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnállak.De ne add fel ilyen hamar,ne gondolkozz rögtön a suliváltáson!Szokták mondani,hogy "minden csoda három napig tart",valószínűleg veled is csak addig szórakoznak a kedves társaid,amíg érdekesnek találják,aztán találnak mást,akit piszkálhatnak.

Könnyű így osztgatni a tanácsokat...de mégis azt mondom,hogy ne foglalkozz velük és próbálj meg túllépni ezen.

Tudod mi a szörnyű?Mikor akkora voltam,mint te,azt gondoltam,hogy az ilyesfajta viselkedés csak a tinikre,kamaszokra jellemző.Hát csalódtam...mert bizony a felnőttek is nagyon otrombák tudnak lenni!


Sok sikert!

2010. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
LÉgy besúgó. Legyél egy kicsit olyan kétszínű, férkőzz a többiek közelébe és szép lassan állíts át mindenkit az oldaladra, hogy a kiscsaj jól megszívja.Egyébként ne foglalkozz ezzel, amint jön egy másik téma, kb.2 nap akkor már senki nem fog veled foglalkozni.
2010. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne add meg nekik azt az örömet,hogy foglalkozol velük!Ne hagyd,hogy ők győzzenek,és ne futamodj meg előlük!
2010. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:09

Magam sem írhattam volna szebben! :D

2010. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor én sulis voltam az osztályunkban is voltak ilyen felbújtó pi...ák! Általános iskolában már cukorbeteg voltam és mindig csúfoltak, kiközösítettek. Aztán mit hozott az élet, egyik sem vitte semmire, belőlem meg újságíró lett. Nem voltam soha nagyképű, mindig jártam a saját utamat. Emberszerető nő vagyok és az is voltam. Aztán a legutóbbi osztálytalálkozón csak lestek, mi lett belőlem, abból a szerencsétlen kislányból, akiket állandóan maceráltak. Majd az idő megadja a választ nekik is.
2010. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, a kamasz lányok kegyetlen állatkák tudnak lenni, de tényleg, nagyon - viszont nem tudom, hogy ez vígasztal-e valamennyire, de felnőtt vagy legalább kicsit idősebb (úgy 16+ de lehet hogy csak 20+) korukban visszamenőleg nagyon égőnek és gáznak tartják, amit gyerekként egymással műveltek. Ez, amit te most elmeséltél, tipikusan egy olyan történet, ami amennyire megalázó most neked, pont olyan megalázó lesz nekik pár év múlva. Ez az "elsüllyednék legszívesebben ha emlékszem rá" kategória.

(Mármint feltéve hogy minimálisan is normális emberek lesznek belőlük és pedig nem valami végképp elcs**szett lúzerek aki háta mögött a többiek a fejüket csóválva sóhajtozva néznek össze hogy ezzel a jóskával vagy jucival valami nagyon nincs rendben...)


Nyilván nem "utálhatnak" egyébként, hiszen nem is ismernek - tehát egyszerűen csak gonoszkodnak veled. És a történeted alapján valószínűleg még túl sok racionális magyarázat sincs, hogy miért pont téged szúrtak ki - tegyél rájuk magasról, ahogy majd jobban megismeritek egymást, biztosan kiderül, hogy ki még a normális az osztályban, kivel érdemes igazán barátkozni, meg előbb-utóbb ki is növik ezt a hülyeséget... ezért én nem váltanék iskolát a helyedben.

Addig is, magasról sz*rd le őket, ez tényleg nem egy olyan dolog, amiért neked kellene rosszul érezdned magad, ez az egész rájuk nézve sokkal cikibb.

2010. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nehéz várni hogy elmuljon :( és elég fájdalmas is .
2010. okt. 17. 17:58
 9/12 anonim ***** válasza:
csak vigyázz,annyi helyen hallani h vkinek nem tetszi ka pofája és ezért kikészítik :S
2010. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Adjál meg pár nevet és kikerülnek napiszarra, aztán majd vernyákolhatnak! esetleg add meg a címüket, mert akkor megyek és megrontom őket

Üdv Captain_Anus voltam!

2010. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!