Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni? :S

Hogyan tudnék segíteni? :S

Figyelt kérdés

Barátom szülei régen elváltak és az anyjával meg a mamájával él. Nincsenek vmi jó anyagi körülményeik, ő fősulija jár egy másik városba, most külön él és csak hétvégén jár haza. Az anyja most kórházba került mert balesete volt, a kocsi tolálkár meg minden. Azt mondja h az anyja nincs jól mer h ezt meg azt is kell most fizetni. Hát mi elég jó anyagi helyzetben vagyunk és arra gondoltam, hogy segítenem kéne neki vhogy. Még beszéltem vele erről, mer nem tudom h h reagál... nem akarom h szarul érezze magát ezért. Szerintetek mit csináljak?

18L


2010. okt. 14. 19:43
 1/8 A kérdező kommentje:
*még nem beszéltem vele erről
2010. okt. 14. 19:45
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ mióta vagytok együtt, hány éves a barátod, illetve hogy a saját, vagy a szüleid pénzével hazárdírozol. Ha az utóbbi, akkor előbb ezt a szüleiddel kéne megdumálni.
2010. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

fél éve vagyunk együtt ő 19 éves

úgy gondoltam h a szüleimmel megbeszélem, persze

2010. okt. 14. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
küldj pénzt erre a számlaszámra: 11794022 22222222
2010. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hááhhh nag ypoén volt jót nevettünk-.-

menj te a g*cibe ha nem tudsz értelmeset mondani

köcsög....

2010. okt. 14. 19:53
 6/8 anonim válasza:
nehét kérdés, mert ha kisegíted pénzzel, akkor úgy fogja érezni mindig, hogy tartozik neked, még ha te jószándékból adod, és nem mondogatod neki egyfolytában... Én nem adnék neki, nem azért mert irigy vagyok, hanem mert egy pasinak szüksége van arra a tudatra, hogy el tudja tartani a lányt, de itt az egész fordítva van... Rá mehet egy idő után a kapcsolatotokra...
2010. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először beszéld meg a szüleiddel,aztán pedig vagy megkérdezed tőle nyíltan,hogy mit szól hozzá,vagy ajánlják fel a szüleid neki,vagy esetleg az anyjának.
2010. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 19:51-es válaszoló azt a számlaszámot írta be,amin a kolontáriaknak gyűjtenek,te meg elküldöd a g@cibe.Hallod,te tényleg tök jófej vagy...
2010. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!