Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megváltoztatni?

Hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Van/volt egy barátom, akit imádok,állítólag ő is engem,de meglopott,a családomat is, hazudott,ilyesmi. ezek után megbocsátottam neki,továbbra is hazudott és nem láttam válzotás jelét.most is beszélek vele,mert mindig azt mondja,mennyire szeret,meg blabla,de eddig nem változott,és randizom egy másik fiúval (ő tudja ezeket). hogyan tudnám megleckéztetni a barátomat,hogy megváltozzon és megbecsüljön?kérlek segítsetek! holnap jön értem,azt hazudtam neki,elmegyek vele, az a tervem,hogy nem és azt vágom a fejéhez,hogy bocs,de már mással vagyok. szerintetek ez jó lenne? keresne még? vissza akarna kapni?
2010. okt. 14. 15:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne még keresnie?
2010. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Felnőttet ne nevelj. Egy egyszerű szakítás is megteszi.
2010. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem R.A. a monogrammja?

Az én exem is meglopott, repült a fenébe...

Azok után hogy elvett tőled vmit, t emég szóbaállnál vele?

2010. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Senkit nem lehet megváltoztatni. A saját érdekedben szakítsd meg vele a kapocsolatot!
2010. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Két esély elég volt.
2010. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!