Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megváltoztatni?

Hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Van/volt egy barátom, akit imádok,állítólag ő is engem,de meglopott,a családomat is, hazudott,ilyesmi. ezek után megbocsátottam neki,továbbra is hazudott és nem láttam válzotás jelét.most is beszélek vele,mert mindig azt mondja,mennyire szeret,meg blabla,de eddig nem változott,és randizom egy másik fiúval (ő tudja ezeket). hogyan tudnám megleckéztetni a barátomat,hogy megváltozzon és megbecsüljön?kérlek segítsetek! holnap jön értem,azt hazudtam neki,elmegyek vele, az a tervem,hogy nem és azt vágom a fejéhez,hogy bocs,de már mással vagyok. szerintetek ez jó lenne? keresne még? vissza akarna kapni?
2010. okt. 14. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,kutyából nem lesz szalonna,ha mégis nekem nem kéne,amugy miért bocsátottál meg,nagy hiba volt,gondolja magában majd mindent lenyelsz jó nyelőgép lesz belőled,hagyd keress mást aki lop lopni fog,vagy rosszabb.
2010. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon gyerekes módszerek, és értelme sincsen, ráadásul úgyis visszafelé sülnek majd el.

A párkapcsolat alapja a kommunikáció. Ha ezt a másik elutasítja, vagy semmibe veszi, akkor felesleges vesződni.

2010. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Te sehogy se tudod megváltotztatni!Hazudozol neki, úgyhogy neki te se vagy sokkal különb mint Ő :S
2010. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ha ilyen, akkor miért nem szakítottál már rég vele és utána jöttél össze mással? :S Ha meglopott titeket, akkor meg meg kell próbálni visszavenni, ha máshogy nem megy, akkor el kell kapni pár erős sráccal. :D

Meg ha már mással vagy akkor minek akarod megváltoztatni? Neked már nem mind1? Meg még az, hogy kizárt, hogy imádd, ha csalod össze vissza. :) Ha azt mondja a barátod, hogy megváltozik, akkor meg dobod az új fiút? :D Elég szánalmas ez így.

2010. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
azt mondta,ha együtt leszünk megint,akkor tud csak megváltozni és be akarja bizonyítani,hogy ő képes rá.. tudom,elég röhelyesn hangzik,nem tudom elhinni én sem,de titkon még mindig remélem,hogy így lesz. szeretnék segíteni rajta,mert így nem lesz ember.:( sajnos még ezek után is szeretem:(
2010. okt. 14. 15:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Veled bármit meg lehet tenni? Szerencsétlen...
2010. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Álmodj királylány..........

Aztán majd felébredsz hogy bilibe lóg a kezed :(

2010. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

szeretnék segíteni rajta,mert így nem lesz ember


Ez marhára nem a Te dolgod!!!!!!!!

El akarod rontani az életed? A családod életét is?

Egyszerűen megáll az eszem, annyi hasonló sztorit olvas/hall az ember és soha, senki nem okul ezekből?


Miért jó mártírnak lenni? Vannak normális, épeszű, értékes férfiak is a világon!

2010. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd akor ébredsz föl mikor rájössz h csak azért akar békülni hogy legyen kitől lopnia,majd rájössz mikor megkapod tőle az első pofont...
2010. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kamukérdés-ami csak az indulatokat akarja ostorzni- akkor osztom az előttem szólók véleményét.
2010. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!