Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS hogyan tudom vissza szerezni?

SOS hogyan tudom vissza szerezni?

Figyelt kérdés
hogyan tudok vissza hódítani valakit akit elüldöztem magamtól?
2010. okt. 14. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy! De nem is lenne értelm, mert ha ennyire idióta vagy, hogy ELÜLDÖZÖL magad mellöl valakit, akkor ne várd, hogy visszajöjjön - elvégre a legtöbb embernek van önérzete.
2010. okt. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem állj elé, és mond meg neki őszintén, hogy rájöttél arra, hogy tévedtél, szeretnéd jóvátenni a dolgot, segítsen ebben. Nem könnyű ezt megtenni, de így örömet is okozol neki rögtön azzal, hogy mégis értékes ember számodra és így ki mersz állni elé, bevallva a hibád, ez nagy dolog. Sok sikert! :)
2010. okt. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem levőnek! Állj elé és kérj tőle bocsánatot, mond el neki, hogy mit érzel iránta. Kedveskedj neki, és mond neki, ha megbocsájt, akkor Te leszel a világ legjobb párja! De tartsd is be az ígéreted! Ez az utolsó esélyed! Ne járszd el! Én is bele estem ebbe a csabdába! Nekem úgy néz ki hogy sikerült!
2010. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mióta nem vagytok együtt.?
2010. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki menni akar, azt engedni kell. Az ajtó két irányban működik, ha Ő nem keresett, hagyd a fenébe!
2010. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Van egy fogalom, amit úgy mondanak, hogy TARTÁS. Aki nem hibázott, annak nincsen oka kezdeményezni, hiszen lehetséges az is, hogy ismét elüldözik, visszautasítják.


Annak dolga a kezdeményezés, aki felismerte, hogy hibázott.

2010. okt. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ez van ő már kiszeretett belőlem :S mondjuk meg is érdemlem mind1 elengedem csak nagyon rossz érzés hogy ekkora hülye voltam...
2010. okt. 15. 06:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!