Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza lehet még szerezni egy...

Vissza lehet még szerezni egy "lelki társat" szakítás után?

Figyelt kérdés
Szakított velem (a én hibámból, valamit nem tud megbocsájtani amit tettem) és azt mondta, hogy már nem szerelmes és nem boldog velem, de azt ő is tudja, hogy tényleg lelki (szellemi, fizikai) társak vagyunk és mindenben kiegészítjük egymást, ezt mindketten így gondoljuk ezért nem szakítjuk meg teljesen a kapcsolatot, mert akkor hiányoznánk a másiknak. Ráadásul én még szeretem, szerintetek van esély? Mit kellene tennem? (én 27L, ő 28F, 6 évet voltunk együtt)
2010. dec. 20. 08:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
58%
Az ember szinte minden pillanatban változik, és természetesen változik a véleménye is. Lehet, hogy eltelik 1, 1,5 év, és újra együtt lesztek, de most szerintem tartsatok egy kis mosolyszünetet. Ettől még persze szeretheted.:) Nekem is volt ilyen időszakom, igaz, 5 hét alatt lecsengett, és nálunk én voltam a szakító fél. Ne akard most ráerőltetni a társaságodat, ha vannak dolgok, amiket csak vele tudsz megbeszélni, akkor hajrá, de ne akard minden idejét kitölteni. 6 év után szerintem csak van még esélyed. De sajnálom, ha hülyeséget írtam.:D
2010. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! És az mit jelent, hogy 5 hét alatt "lecsengett"? Újra összejöttetek vagy végleg szakítottatok?
2010. dec. 20. 08:48
 3/11 anonim válasza:
56%
Újra összejöttünk. Én nem igazán akartam, mert büszke nő vagyok, de végül engedtem neki, mert az 5 hét alatt is rengetegszer éreztette, hogy odáig van értem, és támaszkodhatok rá a bajban.:) Lassan másfél éve, hogy együtt vagyunk, és a mosolyszünet után megtanultuk megoldani kettesben a problémáinkat, és toleráljuk egymás "érzelmeit".
2010. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De jó nektek! Sok boldogságot :)

Remélem nálunk is minden jóra fordul...:S

2010. dec. 20. 08:57
 5/11 anonim válasza:
Ahogy mondani szokás, a remény hal meg utoljára!:) Én szívből szurkolok nektek, hogy rendbejöjjön minden.(: Boldog karácsonyt!
2010. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem most csak a remény maradt, de nem adom fel...Neked is Boldog Karácsonyt és köszi a szurkolást :)
2010. dec. 20. 09:01
 7/11 anonim válasza:
Nincs mit.:) Ha akarsz róla beszélgetni, akkor tudsz írni e-mailt, és viszonylag rövid időn belül igyekszem visszaírni.(:
2010. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de már most így is egy kicsit megnyugtattál, hogy van remény...Nagyon köszi azért!
2010. dec. 20. 09:12
 9/11 anonim válasza:
Bármikor.:D
2010. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, mert én is épp ezt szeretném! :)

Az előttem szólónak igaza lehet, várni kell.

Most én is várok, mást nem tehetek.

2010. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!