Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arról lenne szó hogy nagyon nem bírom a feszült helyzeteket. Mikor anyáék veszekszenek akkor teljesen kiver a víz és sírhatnékom van és görcs áll a hasamba míg a nővérem teljesen fapofával nézi végig, ugyanígy a hugom. Mikor az iskolába két fiú verekedett ott is ugyanez volt, hogyan lehetne csökkenteni, vagy valamit csinálni, hogy ne legyen ez. Mert volt mikor már hőemelkedésem is volt emiatt.


2010. okt. 13. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok!nem bírom még a horror filmeket se.
2010. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
A látszat csal. Noha lehet, hogy ők nem mutatták ki az érzelmeiket, de attól még belül ugyanúgy szenvedtek. Ez önfegyelem kérdése, de nem biztos hogy jobb, ha nem mutatod ki.
2010. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem apám szokott állandóan hisztizni, minden kis hülyeség miatt ordítozik velünk. Ilyenkor ha tehetem, feljövök a szobámba és hallgatok valami zenét fejhallgatóval, hogy minél kevesebbet halljak az ordítozásból.
2010. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!