Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt? Miért változott...

Mi történt? Miért változott meg és hagyott itt terhesen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem muszáj kiírnom magamból, szóval ha nem gond, akkor az elejéről kezdem.

2006-ban megismerkedtem egy férfival. Egy kávézóban futottunk össze, épp egy esszén dolgoztam. Lovagiasan küldött nekem egy forró csokit... Akkoriban nem igazán értékeltem az efajta gesztust, nem különösebben reagáltam rá. Viszont én rendszeresen abba a kávézóba jártam olvasni, tanulni, főleg ha nyugalomra vágytam. Ezután minden nap ott volt. Többszöri próbálkozás után megengedtem, hogy az asztalomhoz üljön. Voltaképp így ismerkedtünk meg. A kapcsolatunk csak beszélgetésekből állt, órákat eltudtunk tölteni egymás társaságában. Sokat mesélt a családjáról, mivel volt felesége és két kisgyermeke. Mindent megtudtunk beszélni, többször mesélte mennyire nem boldog. Mindkét kicsit a felesége akarta, ezzel láncolva őt magához, mert a házasságuk ingatag volt. Jó párszor megkérdeztem tőle, ha nem boldog miért nem változtat? Jó esélye volt, hogy a kicsik felügyeletét megkapja, a felesége komoly alkohol gondokkal küzdött. Vagy három lakása volt a férfinak... Mindig azt mondta, nem hagyhatja a feleségét lecsúszni a mélyben. Ezután lett egy kapcsolatom, 2007-ben. A férfival a beszélgetések megszakadtak. Nem ült át többé az asztalomhoz, semmi. Az akkori párommal fél év után szakítottunk. A férfi amint megtudta, ismét át ült hozzám. Két héttel később azzal a hírrel érkezett, hogy beadta a válást. Eltelt majdnem egy év, mire mindent letisztáztak. A gyerekek hozzá kerültek. Szóval egy évnek kellett eltelnie mire szerelmet vallott. Repdestem a boldogságtól, hisz mindig is szimpatikus volt, idővel pedig vonzódtam is hozzá, de a családja miatt nem mentem volna bele a szerető szerepébe. Szépen teltek az évek, összeköltöztünk, aztán terhes lettem. A pici becsúszott, nem tervezett baba volt, viszont a férfi mindennél jobban akarta. Ragaszkodott hozzá. Arra kért tartsam meg. A baba érkezéséig még nagyjából két hét van, viszont a férfi egy hónapja elhagyott. Egyik este hazaért, közölte, hogy nem érzi jól magát. Megkérdeztem mi a baj, nem felelt. Két hét minden napos veszekedés után elmondta, hogy lefeküdt az egyik kollegájával, mivel én terhesen nem voltam elég csábos. Másnapra összecsomagolt és elment a két gyermekével együtt. Azóta nem keresett, ha hívtam nem vette fel. Viszont a pici hamarosan érkezik, nem szeretnék bíróságra menni, mindössze annyit kérnék tőle, hogy vegye a nevére, és amennyire tud, legyen az apja. A történteket soha nem sikerült megbeszélnünk, hisz minden szálat elvágott közöttünk. Mit tehetnék? Úgy tudom jelenleg a kolleganőjével él, akinek megkérte a kezét. De akkor én mire kellettem? Sajnos nem tudom felfogni, a velem való kapcsolata mi is volt valójában. És a legfontosabb miért ragaszkodott annyira a kicsihez? Minden ultrahangra elkísért, még nevet is ő választott, rengeteg játékot, holmit vett neki. Láttam rajta, hogy várja. Aztán egyik napról a másikra minden megváltozott...


2010. okt. 11. 20:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
egy féreg az a pasi, és sajnos nagyon naiv voltál és szerintem nem is ismerted rendesen... mindenképp próbáld meg hogy anevére vegye a picit és fizesse a gyerektartást. szerintem mint férfi felejtsd el ,mert aki ilyet tesz az nem fog megváltozni..
2010. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Nem ismerem a volt feleségét... Hát igen, nyílván nem ismertem eléggé, de két év ismerettség után, annyira bíztam benne. Normálisnak, megbízhatónak, kitartónak tűnt. Mikor terhes lettem, akkor is ezt bizonyította.

Lehet valóban ezt mondja rólam a menyasszonyának, őt sem ismerem, csak hallottam róla, amiket tudok.

2010. okt. 11. 20:37
 13/31 anonim ***** válasza:

szerintem irj neki h csak a születendő gyermek miatt szeretnél vele beszélni..


lehet h tényleg az változtatott meg benne valamit h terhes lettél..


próbálj úgy gondolkodni h ettől csak jobb időszak jőhet..légy erős..

2010. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
45%
Érdemes lenne az exfeleséggel is beszélni szerintem hajlandó beszélni veled.
2010. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tette magát túl azon, hogy az előző házasságában eszközök voltak a gyerekek. Most is ezt érezte, aztán ahogy közeledett a születés ideje, érezte hogy szorul a nyakán a hurok, és lelépett. De ha nem változik a kolléganőjével is megteszi majd ugyanezt. Szerintem felejtsd el őt. A gyerektartást viszont fizesse.
2010. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az exszel vedd fel a kapcsolatot valahogy! (iwiw, vagy keresd meg) mert ha a pasi ilyen, és most úgy bánik veled mint a feleségével tette, legalább megnyugszol, tudsz a picire koncentrálni és tovább tudsz lépni. Szerintem nyugodtan keresd fel, hisz nincs veszteni valód.
2010. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Ha valóban így érez, hogy a baba miatt történt ez, ment el, akkor végképp nem értem. Soha nem mondtam neki, hogy nem dönthetünk, nem kényszerítettem, hogy vállalja, azt sem mondtam soha, hogy mindenáron szülök, ha ő nem szeretné akkor is, épp a volt feleségével történtek miatt. Egész végig várta a picit, akarta. De nyílván eluralkodott rajta akkor a férfi ösztöne, aki úgynézki még sem akart újból apa lenni. :(
2010. okt. 11. 20:43
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami Veled történt. Mivel kismama vagy, nem akarom tovább fájdítani a szívedet azzal, hogy kifejtem, amit gondolok a gyermeked apjáról. Csak annyit mondanék Neked, hogy emeld fel a fejed, nagyon erős vagy, és a picinek nagy szüksége van Rád. Sajnos sok nő jár így, ahogy Te jártál, ne keresd tovább ezt a hapsit. Ráérsz szülés után gondolkodni a további teendőkön. Most csak Magatokra gondolj, inkább pihenj, sétálgass, szeresd a pocakodat, beszélgess vele, ne azt érezze, hogy boldogtalan az anyukája, hanem, hogy mennyire örülsz neki, és szereted őt. Minden jót kívánok!
2010. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Talán a kicsi születése után felkeresem a volt feleséget, bár nem tudok róla sokmindent. Számomra ő olyan, amilyennek a volt párom mondta, állította be, hisz nem ismerem. De biztos volt valami, hisz a férfi kapta meg a gyerekek felügyeletét.
2010. okt. 11. 20:45
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon várom már a kislányom születését. Úgy érzem csak Ő ad erőt nekem. Az Ő léteze az én életem értelme.
2010. okt. 11. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!