Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhesen normális,...

11 hetes terhesen normális, hogy még nem változott a súlyom?

Figyelt kérdés
A melleim már háromszor akkorák, a hasam is nő már, de a súlyom még változatlan. Nem mintha hiányzozának a plusz kilód, de normális ez?
2007. nov. 17. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 16. hétig 1 gr-ot se hiztam, aztán ahogy a baba rohamosan nőni kezdett jöttek a kilók.

Most 27 hetesen 6 kg-nál tartok.

2007. nov. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedem mindenkire. Én 28 hetes vagyok, és már 20 kilót felszedtem. Igaz, hogy 158/55-tel indultam, de akkoris...
2007. nov. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális. Attól is függ, ki mennyivel indul. Ha a baba jól fejlődik, semmi gond. Van, aki szoptatás alatt szed föl plusz kilókat.
2007. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is szerencsés alkat vagy, könnyebb lesz majd leadni a szülés után ami majd még ezután jön fel! :-) Én az első 4 hónapban több kilót is fogytam a sok rosszullét miatt, így ca. az 6-7. hónaptól indult el a tényleges súlygyarapodás, mert addigra hoztam egálba a "versenysúlyom".
2007. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 16. hétben vagyok és még egy kilót sem híztam, úgyhogy nyugi, mindenki más alkat és másképp alakul át a teste. Egyébként a mellem nekem is megnőtt és már van egy kis pocim is! Boldog babavárást!

2007. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 31-dik hetemben járok,és még egy kilót sem híztam.A baba szépen fejlödik.Nem kötelezö hízni.Ha odafigyelsz,hogy mit-mennyit eszel,akkor nem feltétlen muszály hízni.Egyedül amit javasolni tudok,hogy a sót azt kerüld el,amennyire csak lehet.Az hízlal a legjobban,mert leköti a vizet a szervezetben,amely hízáshoz vezet.
2007. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!