Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rendben van, hogy ilyet...

Az rendben van, hogy ilyet szól be nekem anyám barátnője?

Figyelt kérdés

Anyám legjobb barátnője hát alapból érdekes személyiség. Olyan belepofázós, meg van amikor nála vagyunk és anyámhoz szólok, hogy anyaaa, akkor ő kérdez vissza, hogy mi az :D


Van most apámmal egy konfliktusom lényegtelen csak anyámnak panaszkodtam és ott volt a nő is és ilyet szól nekem: "ez 3 éves óvodás viselkedés". 16 vagyok amúgy. Még ha így is gondolja, szerintem egy félig idegen nekem ne mondjon ilyet, még ha anyám csesz le azt mondom ok... De ő nem az én barátnőm hogy megengedje az ilyen stílusú vélemény nyilvánítást.


Mit gondoltok, ha esetleg tényleg gyerekesen viselkedtem, mondhat ilyet? Ti mondanátok más gyerekének hasonlót?


2023. jún. 6. 09:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%
Szabad velemeny nyilvanitas van. Ha megsertodsz ,az a problema beloled arad. Hogy nincs onbizalmad. Azon neked kell dolgozni fokent rendszeres sporttal.
2023. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád legjobb barátnője, gondolom azért elég sokat látod, kisgyerekkorod óta ismer, nem egy "kvázi idegen". Nyilván alapból is szókimondó egyéniség, de ezt már tudhattad róla. Felesleges ezen problémáznod, hogy beszólt, a tanulság ebből az, hogy legközelebb ne az ő társaságában vitasd meg az olyan dolgokat, amikről úgy érzed, nincs joga beleszólni, mert tudhatod, hogy úgyis megteszi, ha ott van. Valaki írta előttem, hogy érezhette úgy, hogy mivel előtte beszéltél az ügyről, van joga neki is véleményt nyilvánítani, vagy tanácsot adni. (Még egyszer, egy vadidegen nyilván nem fogja így érezni, de egy régi barátnő miért ne érezhetné?)
2023. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!