Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rendben van, hogy ilyet...

Az rendben van, hogy ilyet szól be nekem anyám barátnője?

Figyelt kérdés

Anyám legjobb barátnője hát alapból érdekes személyiség. Olyan belepofázós, meg van amikor nála vagyunk és anyámhoz szólok, hogy anyaaa, akkor ő kérdez vissza, hogy mi az :D


Van most apámmal egy konfliktusom lényegtelen csak anyámnak panaszkodtam és ott volt a nő is és ilyet szól nekem: "ez 3 éves óvodás viselkedés". 16 vagyok amúgy. Még ha így is gondolja, szerintem egy félig idegen nekem ne mondjon ilyet, még ha anyám csesz le azt mondom ok... De ő nem az én barátnőm hogy megengedje az ilyen stílusú vélemény nyilvánítást.


Mit gondoltok, ha esetleg tényleg gyerekesen viselkedtem, mondhat ilyet? Ti mondanátok más gyerekének hasonlót?


2023. jún. 6. 09:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2023. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%
A nőnek van igaza.
2023. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Előző: lehet hogy igaza van, de ilyet akkor sem mondunk egy kvázi idegennek.
2023. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Miben van igaza, ha nem is tudod a sztorit?
2023. jún. 6. 10:05
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Legalább megtanulod, hogy megválogasd, milyen társaságban milyen témákról beszélsz és mikről nem. Mert HA az ő társaságában mondod el, akkor igen, joga van véleményt mondani. HA a témát olyannak érzed, ami nem tartozik rá, akkor megvárod, amikor elmegy, és akkor beszéled meg anyáddal.
2023. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Nincs joga ilyet szólni, de valóban az a legbölcsebb, ha ezt tanulópénznek fogod fel és nem avatod be a olyan dolgokba, amikhez valóban semmi köze.
2023. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Hát nekem egy barátom nem beszélhetne így a gyerekemmel szemtől szemben, ha ők ketten konkrétan egymással nem barátok és a barátom csak beugatós típus. Leteremteném a barátomat. Ha ezt az anyuka hagyta, akkor róla is megvan a véleményem. Elbeszélgetnék anyukával is, nyugodtan meg lehet mondani. Ha ezután még hisztisnek tartanak, akkor innentől nem kell beszélgetni és megosztani vele semmit.


34/F

2023. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívjuk kéretlen tanácsnak. Sajnos vannak ilyen emberek akik mindenbe bele pofáznak meg azt hiszik hogy ők a mindent tudók. De aztán biztos találnál az ő életében is olyat amire azt mondanád hogy három éves viselkedés. Pl. Ez is az, hogy olyanba szól bele, amihez nincs köze.

De egyébként igaz hogy legközelebb ne az ő társaságában mondj ilyeneket sőt..

2023. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem mondanék ilyet más gyerekének, pláne ha nem is velem kommunikál, hanem mással. Ha esetleg ez lenne a véleményem, akkor is megtartanám magamnak. Anyád helyében én biztosan megmondtam volna a barátnőnek, hogy bocsi, ehhez semmi közöd, nem kell kéretlenül minősíteni.
2023. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi idősebbek (40+ vagyok én is) elég sarkosan tudunk fogalmazni. Ahhoz persze intelligencia kell, hogy nem szólok bele abba, amihez semmi közöm. Más kérdés, hogy úgy érezhette, hogy ha előtte beszélsz erről, akkor minél több tanácsra van szükséged.
2023. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!