Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rendben van, hogy ilyet...

Az rendben van, hogy ilyet szól be nekem anyám barátnője?

Figyelt kérdés

Anyám legjobb barátnője hát alapból érdekes személyiség. Olyan belepofázós, meg van amikor nála vagyunk és anyámhoz szólok, hogy anyaaa, akkor ő kérdez vissza, hogy mi az :D


Van most apámmal egy konfliktusom lényegtelen csak anyámnak panaszkodtam és ott volt a nő is és ilyet szól nekem: "ez 3 éves óvodás viselkedés". 16 vagyok amúgy. Még ha így is gondolja, szerintem egy félig idegen nekem ne mondjon ilyet, még ha anyám csesz le azt mondom ok... De ő nem az én barátnőm hogy megengedje az ilyen stílusú vélemény nyilvánítást.


Mit gondoltok, ha esetleg tényleg gyerekesen viselkedtem, mondhat ilyet? Ti mondanátok más gyerekének hasonlót?


2023. jún. 6. 09:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólhatna bele, de előtte ne mondj most már semmit. Meg tényleg megtanulod majd, hogy kb. senkinek semmit...
2023. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
szerintem gaz hogy vissza szolt neked, es anyad helyeben en beszelnek vele hogy talan tartsa ezt magaban...mondhat szepet epitot de nevelni anyud nevel. ennyi.
2023. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

Jesszus, my anger issues could never. Már rég megmondtam volna neki, hogy senki nem kérdezte a véleményét, anyámhoz beszélek. Adjon tanácsokat a saját gyerekének.

(Persze ezt már felnőtt fejjel mondom, tizenévesen még én is megszeppenve hagytam, hogy idegenek verbálisan degradáljanak, pedig ez EGYÁLTALÁN NEM OKÉ.)

2023. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Nézd, ha te ott előtte mondtad el a történetet, azzal bizony feljogositottad arra, hogy véleményt mondjon.
2023. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
Hát visszafoghatta volan amgát.
2023. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Pontozzatok le de most erre mit lehet mondani?


Elhordhatjuk persze a nőt minden szar szemét szar alaknak, de ha a kérdező tudja milyen belepofázós, akkor miért pont előtte kezd el panaszkodni? :D

2023. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy kövezzetek meg, de néha szívem szerint én is beszólnék azoknak, akik előttem kezdenek el panaszkodni olyan magánügyekről, amihez nekem semmi közöm, hallani sem szeretném őket, mégis "megtisztelnek" vele.
2023. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
18%
Gyerek vagy. Nem a felnőttekre vonatkozó szabályok vonatkoznak rád. Felnőttnek nem illik ilyet mondani. De neked igen, miért ne? Egy gyereket igazgatni kell még.
2023. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%

"Van most apámmal egy konfliktusom lényegtelen csak anyámnak panaszkodtam és ott volt a nő is"


És miért akkor mondtad, amikor ott volt a barátnője is?

Miért nem akkor, amikor kettesben vagytok?

Magadnak kerested a bajt. Tanulj belőle, máskor válogasd meg, kik előtt, mit mondasz.

2023. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

Ez kéretlen tanács, és sajnos sok hülye képtelen befogni a száját, helyette úgy érzi, mindenbe bele kell okoskodnia...


Mondjuk én ezért nem osztok már meg semmit a saját családommal sem, mert tök felesleges. Úgyis csak jönne a beszólást, kijavítás, miért így csinálod és nem úgy, stb.

2023. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!