Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog-e valaha is úgy szeretni...

Fog-e valaha is úgy szeretni engem, mint a volt nejét?

Figyelt kérdés

A párom már több mint 7 éve elvált, mégis azt érzem mostanság, hogy a volt felesége felé húz vissza, annak ellenére, hogy már nekünk is van gyerekünk. Nagyon kedvesen beszél vele, vásárol neki élelmiszert, néhanapján a múltat taglalják, hogy mi lett volna, akkor ha ez és ez máshogy történt volna..ha újrakezdhetné másként csinálná

Ott is van egy közös gyermek.

Szóval a kérdés adott, örök életem erről fog szólni??

Van valami jó tipp, vagy tanács, ami segíthetne ebben a helyzetben?


2010. okt. 11. 17:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves 13:15

Nem fogod elhinni egyetértek veled, de!

Mi nem ketten éltünk hármasban, hanem ketten, négyesben.Mindkettőnknek volt egy lánya, akit fel kellett nevelni. Ilyenkor már kicsit nehezebb társat találni, választani. Azóta már felnőttek a gyerekek, ők is anyukák.

Kettesben élünk békében, nyugalomba. De azért nekem is hiányzik az, ami a kérdezőnek.

2010. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!