Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogom valaha úgy szeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogom valaha úgy szeretni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja járok egy sráccal, de egyre inkább azt érzem, hogy sosem fogom úgy szeretni,mint a volt barátomat. Valahogy nem tudom úgy megölelni, úgy puszilgatni és úgy bújni hozzá, mint az exhez, és nem szeretek vele aludni, bezzeg a volt barátom órákig elnéztem ahogy alszik... Nem tudom azért van-e ez mert még kevés ideje vagyunk együtt és nem szoktam meg, vagy miért...Akinek van hasonló tapasztalata ossza meg velem! :)
2010. aug. 13. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az exed szereted meg...
2010. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, biztos, hát idő kell a felejtéshez, én is ebben a helyzetben vagyok :/
2010. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És te hogyan próbálsz felejteni?
2010. aug. 13. 19:46
 4/4 CukrosVirsli ***** válasza:

Ugy tudsz felejteni h: társaságba,haverokkal vagy,vagy buliba jársz és a nemgondolsz se rá se a közös pillanatokra..

DE ha elfelejted és a mostani pasidba beleszeretsz vagy lesz szerelmes hidd el fogod még jobban is szeretni mint a volt pasidat. Idő kell mindenhez igy igaz.(Y)

2010. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!