Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogok -e még valaha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok -e még valaha valakit úgy szeretni mint őt?

Figyelt kérdés

Sajnos csalódtam valakiben akinek úgy vettem észre hogy tetszem. Én meg beleszerettem, de nagyon. Most úgy érzem jobb ha nem látom többé.

A barátaim azt mondják hogy találok sokkal szebb lányokat is magamnak. Az jó lenne csak nem biztos hogy szerelmes is leszek valamelyikükbe.

Nem volt egy bombázó, csak amikor először megláttam és egymásra néztünk a szívem majd kiugrott a helyéről.

Én még nem éreztem ilyet, pedig már nem vagyok tinédzser.


Bocsi ha egy kicsit hosszúra sikerült.


25 éves fiú.


2009. febr. 3. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"a remény hal meg útoljára":) biztosan lesz még olyan ember az életedben akit ennyire fogsz szeretni vagy még jobban :)
2009. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tuti fogsz. Én már 3x éreztem, hogy így soha nem fogok már szeretni. :)


És most egy boldog kapcsolatban élek, egyik volt kapcsolatommal sem cserélném el a feleségemet :)


Szóval biztos.

2009. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy fogsz.

ahogy az előző írta, én is idáig minden egyes szerelemi csalódásom után meg voltam győződve róla, hogy én soha senkit nem leszek képes úgy szeretni, mint épp az aktuális szerelmem tárgyát.

úgyhogy fel a fejjel, nemsokára itt a tavasz:)

2009. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ugyanúgy soha senkit nem fogsz szeretni, hisz minden ember más, de meg kell adnod magadnak a lehetőséget, hogy valaki megbecsüljön, és tudjon úgy szeretni, ahogy megérdemled, és persze viszont.
2011. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!