Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha is bele fogok szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha is bele fogok szeretni?

Figyelt kérdés

Fel eve vagyok egyutt a baratommal. O imad az eletenel is jobban azonban en nem erzem ezt. Marmint erzem,hogy szeretem es fontos nekem de nem vagyok bele szerelmes.

Nincsen meg az a lang ami mas kapcsolataimnal meg volt. Az a tulon tul boldogsag. Olyan mintha ez a szakasz kimaradt volna nalunk pontosabban nalam. Es mar csak a szeretet maradt.

Meg fog ez valtozni?


2010. szept. 2. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha ez a jó. Én is így vagyok, mindent megtennék a barátnőmért, de korábban fülig szerelmes voltam más lányokba. Aztán azok a kapcsolatok relatív hamar kiégtek, ez a mostani pedig jól működik. Persze jobb érezni a lángoló szerelmet, de az ritkán tart pár évnél tovább.
2010. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem vagy az elején érzed azt a bizonyos szikrát, vagy soha. én legalábbis így vagyok vele. fél év az már elég idő arra, hogy beleszerelmesedj, és ha ez idő alatt nem ment, akkor ezek után sem fog.
2010. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdést teszel fel egy közösségi portálon biztos, hogy nem.
2010. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!