Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagyják békén az...

Miért nem hagyják békén az ősanyákat?

Figyelt kérdés
Miért zavar valakit, ha egy anyuka a gyerekével van elfoglalva?
2010. okt. 11. 13:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
84%

Maradjunk annyiban,hogy én senkit sem akarok bántani,mindenkinek meg van a szíve joga,hogy mit kezd az életével.Nem pontozgatok,mert feleslegesnek tartom.


Előre bocsánatot kérek mindenkitől,ha ez a mondat nem igaz és nem értetek egye.De!Szerintem mindenki a másikat sajnálja.A gyerekes azért sajnálja a gyermektelent,mert az nem éli át azt,amit ő csodásnak tart.A gyermektelen meg azért a gyerekest,mert ő meg feladott egy olyan életet,amit már visszafordítani nem igen lehet.És csak általánosítok.Lehet nem igaz mindenkire.

2010. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
77%

ma 13:57


Nem volt sértő,semmi baj.De ezen látszik,hogy nem vagyunk egyformák és nincs egyforma életforma.Ezt nem veszik tudomásul egyesek.Se anyák,se a másik fél.

2010. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
80%
Ősanyák :D Nekem az ég világon semmi bajom velük, engem nem izgatnak, de nem is érdekel a gyerekük meg semmi, ha engem valami érdekel én kérdezek. Azzal van bajom egyedül ha állandóan azt kell hallgatnom, hogy a gyerek így, meg a gyerek úgy. Rokonom is ilyen ősanya típus és egyszerűen az őrületbe kerget, hogy örökké a gyerekekkel van elfoglalva. Szeretem én a gyerekeit, de konkrétan tudja, hogy saját nekem nem aktuális és nem is lesz az, és én sokkalta széles látókörűbb vagyok annál, hogy egész álló nap erről beszélgessek. Alapvetően baromira nem zavarnak, nem érdekel otthon ki mit csinál, még örülök is, hogy nevelik a gyereküket, de azt utálom, ha ezzel valaki visszaél, bár ez ősanyaságtól független. Az meg hogy ők anyának érzik magukat nem nőnek nem az én problémám és nem is kívánok belefolyni, ha én anya leszek, akkoris nő maradok, szóval a csak anyasággal nem értek egyet, de ettől még nem zavar, ha valaki ilyen.
2010. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
80%
Ja és félreértés ne essék, nekem azokkal is bajom van, akik nem értenek semmihez és nem tudnak másról beszélni a gyereken kívül (de azért a jó tanácsokat és a szüljél minél hamarabb dolgot rendszeresen hallom tőlük), de talán azokra jobban haragszom, akik tudnának, de mégsem, pedig szerintem bőven látszik rajtam, hogy nem érdekel a gyereke és nem fogom isteníti, mert több millió ugyanilyen gyerek van, semmi extra nincs benne, de megbántani nem akarom, ezért csak bólogatok. Ez nem kommunikáció és nem jó dolog. Akkor keressék olyanok társaságát, akiket érdekel, de ha már olyannal keresik a kapcsolatot, akit szemmel láthatóan baromira hidegen hagy a gyerekük, akkor ne traktálják már vele örökké.
2010. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert mig ő csodának érzi a gyerekét a másik még a gondolátától is irtózik és nyűgnek érezné...Nem vagyunk egyformák,elkéne fogadni nem tukmálni másikra a mi igazunkat dolgainkat,sajnos vannak akik irigységből erőszakolnak,mert eltolták az életüket a babával,és kise látszanak a szaros pelusból és irigy arra akinek van saját élete,és sikerei...Mindenki másképp él,2010 van lépjünk már túl a homoszexuális,zsidó ,cigány,gyerekes gyermektelen meddő vitákon...
2010. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
46%
Nana, azért a homoszexualitást és a gyermektelenséget ne említsük egy lapon :D
2010. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
80%
Azért zavar sok embert, mert a gyereknevelésen kívül is van élet és sok anyuka (nem mindenki!) tényleg csak erről beszél, de olyan szintig, hogy a gyereke mikor kakilt. Az egyik szomszédom is hasonlókat ecsetelt nekem és lehet érzéketlennek tűnök az anyukák szemében, de nem érdekel ennyire részletesen, mit csinált a gyerek. Ráadásul, akármilyen témát hozok szóba, mindig a gyerek témánál kötünk ki. Ha azt mondom épp vezetni tanulok, egyből mondja, hogy Karcsika kapott egy kis traktort és azon vezet...
2010. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
92%
Miért is ne,minden ember egyforma egyenjogú számomra legalábbis van homo barátom,gyerekes bnőm,gyerk néüli is is,leszbi is,zsidó is,etióp is,nem itélek el másokat a vallásuk nemi identitásuk bőrszínűk gyerekhez való hozzáállásuk miatt.Nem azon lovaglok,hogy éli az életet vagy hogy nem élik az amit én élek,nincs előitélet...Azt nézem hogy milen EMBER,nem azt hogy mikor szül vagy nem szül vagy hgy neveli a gyermekét kivel fekszik le De lehet én a Marsról jöttem.
2010. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
83%

folyt.


Engem amúgy nem zavar, mit csinálnak négy fal között, semmi közöm hozzá, de tény, hogy nem valami kellemes társaság a szűklátókörűsége miatt.

2010. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
87%
Nem az elfogadásáról beszélek, csak arról, hogy a szexuális beállítottság és a gyerekvállalás nem egy kategória, ez olyan, mintha a marhapörkölt és egy Dodge Viper erejét akarnád összehasonlítani.
2010. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!