Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagyják, hogy...

Miért nem hagyják, hogy itthon maradjak?

Figyelt kérdés

Ma délután valami kerti sütést rendez anyum meg a barátnője.

És nekem is mennem kéne, de én nem akarok:

Nem érezném jól magam ugyanis:

A szomszédommal nincs bajom, de a férje nagyon unszimpatikus, meg én a fiaival se vagyok (egyik 10 a másik 13 éves)

Meg akkor nekem kéne a harmadik (4 éves) fiára vigyáznom, de nagyon eleven gyerek nincs semmi veszély érzéke és félek, hogy rosszat tenne.

Plusz még a nagyobb fiával azt szeretnék ha összejönnék, de ha egyszer nem is vagyok jóba vele meg nem is tetszik miért kell erőltetni???

Tisztára unatkoznék... mondtam Anyumnak, hogy nem akarok, menni erre besértödött.

Most akkor mit tegyek?


2011. aug. 14. 10:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj! Anyud majd megemészti a dolgot, és talán elgondolkodik.
2011. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én 14 lány vagyok!
2011. aug. 14. 10:57
 3/20 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszi!
2011. aug. 14. 10:57
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Zárkozz be a szekrénybe.
2011. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sajnállak. Nekem 14 éves koromban megengedtek sok mindent, de ahova nem volt kötelező elmennem, azt nem erőltették. Hagy te döntsd már el, hogy kivel akarsz összejönni és, hogy hova akarsz menni.
2011. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igazából nyáron minden harmadik héten 2-6-ig 7-ig kimehetek. Szóval annyira nem rossz a helyzet csak hát ezeket ne erőltetnék.

Meg azt nem értem, hogy megkérdeztem mi lenne ha lenne fiúm, és az volt a válasz, hogy úgy kib*sznának mint állat.

Ezzel a gyerekkel meg már egy 2-3 éve erőltetik...

2011. aug. 14. 11:08
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem mész és kész! Értse meg, majd beletörödiik..
2011. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Lássuk jól értem-e?

Szóval te 14éves vagy és a legidősebb fiával aki mellesleg 13éves összeakarnak hozni a szülők?+vigyáznod kéne egy 4éves hiperaktív gyerekre?Ráadásul nem is tetszik az akivel összeakarnak hozni?

hát a sütögetés egész jól hangzik de az amit még írtál az kész:D szóval szerintem próbáld megmondani ezt anyukádnak igaz egy kicsit mérges lesz de hát ha nem akarsz akkor nem kell erőltetni bár nagyon úgy tűnik hogy így is úgy is el kell menned szóval sajnállak azért kérleld még anyukádat hátha beleegyezik mást nem tudok mondani.Ja és még egy kérdés azt te honnan veszed hogy össze akar hozni vele?

2011. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Figyelj, most egy kertipartit akarnak ráderőltetni, +évek óta ezt a pasast, aztán mi lesz itt később? Ők fogják eldönteni, hogy hol tanulj, mit, meg hogy hol dolgozz, aztán később azt is, hogy hol vegyél házat? Na ne, a te életedről van szó.
2011. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
(Kib*sznának mint állat? Az igen, szép szülő az ilyen...) Ne menj szerintem se.
2011. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!