Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagyják, hogy...

Miért nem hagyják, hogy itthon maradjak?

Figyelt kérdés

Ma délután valami kerti sütést rendez anyum meg a barátnője.

És nekem is mennem kéne, de én nem akarok:

Nem érezném jól magam ugyanis:

A szomszédommal nincs bajom, de a férje nagyon unszimpatikus, meg én a fiaival se vagyok (egyik 10 a másik 13 éves)

Meg akkor nekem kéne a harmadik (4 éves) fiára vigyáznom, de nagyon eleven gyerek nincs semmi veszély érzéke és félek, hogy rosszat tenne.

Plusz még a nagyobb fiával azt szeretnék ha összejönnék, de ha egyszer nem is vagyok jóba vele meg nem is tetszik miért kell erőltetni???

Tisztára unatkoznék... mondtam Anyumnak, hogy nem akarok, menni erre besértödött.

Most akkor mit tegyek?


2011. aug. 14. 10:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Mert célozgatnak, meg volt, hogy nyíltan felhozták a témát én meg vörösödtem meg bementem hisztizni.

Mikor ideköltöztünk még aránylag jóba voltam vele (mint haver meg nem volt más aki a közelünkbe lakot gyerek), de a célozgatások miatt meg más okokból is megutáltam.

2011. aug. 14. 11:14
 12/20 anonim ***** válasza:
14 lány vagy? :D Azt hittem, egy ember csak egy személy lehet. :( Egyébként én otthon maradnék, neked is lehet saját véleményed, ne ők döntsék el, hogy hova mész és hova nem. Majd megértik, mint ahogy azt is, hogy van barátod. 14 évesen azért nem olyan nagy dolog egy barát, csak a tipikus szülő gondolkodás... "úgy is csak meg akarja dugni" vagy "csak a szexre kell" Ugyanez van most a barátnőmmel, Ő is 14, de szerencsére kitart mellettem, és nem érdekli, hogy mi a véleménye másnak rólam.
2011. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk 14 évesen még a pasizással azért ráérsz. Csak max. 7-ig kapsz kimenőt.? Hát az elég kevéske, azért figyelembe vehetnék, hogy nyár van. Ilyenkor estefelé jó egy kis kocogást tartani a barátnőkkel, esetleg séta, biciklizés vagy mozi.
2011. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nincs fiúm csak megkérdeztem mi lenne ha lenne...

A kimenő meg ennyi, de elég is... ha meg nem nem tudok mit csinálni amúgy utána még a focipályára mehetek csak messzebb nem.

2011. aug. 14. 11:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved ne menj. Nem vagy már kisbaba, hogy oda tesznek, ahova akarnak... Aztán mondd meg, hogy nem vagy bébicsősz, vigyázzanak a gyerekre a szüleik...
2011. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy van fiúd. Ez a magyar nyelv. "Majd megértik, mint ahogy azt is, hogy lesz barátod." Máris nem hangzik olyan jól, nem? ;) A busz is 14:00-kor jön, és nem 14:00kor FOG jönni.
2011. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Bocsi én értelmeztem félre
2011. aug. 14. 11:25
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne menj el . Mond azt hogy ott nem érzed jól magad és csinálj inkább valami más programot .
2011. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Úgy sem fog anyukád nagyon sokáig haragudni ha nem mész el !
2011. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szökj meg és akkor még ő érzi majd magát rosszul, hogy rákényszerítet erre.
2011. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!