Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagyják békén az...

Miért nem hagyják békén az ősanyákat?

Figyelt kérdés
Miért zavar valakit, ha egy anyuka a gyerekével van elfoglalva?
2010. okt. 11. 13:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%
Nem zavar,az a dolga! Persze ne várja el senkitől hogy ő is istenítse a gyermekét.
2010. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%

Szegény ősanyák..

Senkit nem zavar, ha a gyereével van elfoglalva, amíg nem akarja, h mindenki más az ő gyerekével legyen elfolalva.

2010. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
63%
Ezt én sem értem,hogy miért kell piszkálni őket.Sose ítélem el azokat,akiknek nincs gyerekük,de nekik miért kell azokat akiknek van?És főleg miért kell azért elítélni,hogy a gyereke a legfontosabb.Az anyákat a legtöbb esetben,nem az érdekli,hogy xy most új gatyát vett és jól áll-e neki,vagy hogy az egyetemen most milyen buli van!Mindenkit az adott életvitele témája érdekli.Ez van!Mióta világ a világ ez így megy.Ha az anyákat nem érdekelné a gyerek,már kihalt volna a föld.
2010. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
53%
Sose erőltettem a gyerekemet és a témát másra.Azok érzik úgy akinek nincsen.De akkor nem kell szóba állni gyerekes emberrel.Azért mert van gyerekem,akkor már mással nem is beszélhetek róla?Miért kell csak olyannal beszélnem róla akinek van már gyereke?ha nem akar róla beszélni,akkor szóljon és ne a hátam mögött mondja hogy ez már megint a gyerekéről beszélt.Mindenki magából indul ki.
2010. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem senkit nem zavar, ha az anyuka csak a gyerekével van elfoglalva. Szerintem nem normális mikor valakinek semmi más témája nincs mint a gyerek, de ha neki jó ez...

Amit én nem tudok megérteni, hogy az "ősanyák" miért nem képesek megérteni, hogy nem mindenkinek ez az "élete". Valaki egyáltalán nem akar gyereket, valakinek elég 1 stb. Ezt elkell fogadni. Mint ahogy azt is, hogy attól, hogy szülök x gyereket még nem kell feláldoznom az életem értük. Minden nőnek jár időnként a kikapcsolódás, fontos, hogy továbbra is nő is legyen, ne csak anya. Sokan erről feledkeznek meg.

2010. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%

"Azért mert van gyerekem,akkor már mással nem is beszélhetek róla?Miért kell csak olyannal beszélnem róla akinek van már gyereke?"


Nekem is van gyerekem, de ha összefutok valaki akit rég láttam eszem ágában sincs a gyerekemről ódákat zengeni.

Akivel meg napi kapcsolatban vagyok annak meg azért nem mesélek folyamatosan a gyerekemről mert úgyis tudja mi a helyzet. Hogy szültem még van más témám is, előtte is beszélgettem valamiről az ismerősökkel. Nem tudom sokan miért feledkeznek meg erről abban a pillanatban ahogy teherbe esnek.

2010. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
40%

De még mindig azt hajtogatjátok,hogy rátukmáljuk a gyermektelenre,hogy szüljön és,hogy az övé szar élet gyerek nélkül!Még sose olvastam róla,hogy bárki is ezt írta volna!honnan veszitek?Nem lehet,hogy ti ennek hiszitek csak,mert egyáltalán nem érdekel a gyerek téma?

Az anyukák gonoszak,mert azt merik mondani,hogy a gyerek nélkül nem jó,a gyermektelenek meg nem,pedig állandóan őket szidják?Ne bántsuk már egymást!A gyerekeseknek nem esik jól,hogy szidjátok őket,és nektek se,ha ők teszik ezt.De ritkábban hallok róla,hogy az anyukák szidnák,azokat akiknek nincs.

2010. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
84%

Pici fogalomkeverés van. Ha arra gondolsz, akik itt a gyk-n piszkálják az ősanyákat, akkor ők nem az a kategória, aki a gyerekével van elfoglalva.

Az itteni "ősanyák" meg vannak róla győződve, hogy mindent úgy kell csinálni, ahogy ők csinálnak, aki valamit is másként csinál, az szar anya, neadjisten még a gyerekét is veszélyezteti. Képtelenek elfogadni, hogy létezik az övékétől eltérő nevelési módszer is, hogy a gyerek nem feltétlenül lesz degenerált hátrányos helyzetű, ha nem szoptatom 5 éves koráig, vagy ha 3 éves koránál hamarabb kap tehéntejet, és nem lesz szociálisan sérült ha nem alszik iskolás koráig a szülei között.

Ők nem fogadják el, hogy vannak gyerekek, akik lassabban fejlődnek, és vannak akik gyorsabban, folyamatos teljesítménykényszerük van, ami nem kicsit idegesítő (az ő gyerekeik beszélnek 4 hónaposan, és járnak 3 hónaposan).

Azonnal sz@r anyának kiáltják ki azt, aki nem érzi úgy, hogy a gyerek születésekor ő mint ember meghalt, és létrejött egy anya, aki semmit nem sajnál a korábbi életéből, akinek nincs igénye arra, hogy felnőtt emberként is létezhessen, ne mindig CSAK anyaként.

Én is ki lettem kiáltva ilyen sz@rnak, csak mert havonta egyszer elmegyek a gyerek nélkül a barátnőimmel beülni valahová (11 hónapos kora óta - vagyis nem kezdtem korán).

Ők azok, akik mindent tökéletesen csinálnak, sosem hibáznak, tökéletes világban, tökéletes otthonban, tökéletes házasságban nevelik a tökéletes gyereküket. Ez a tökéletes álomvilág. Itt a gyk-n ezeket az anyákat tartják ősanyának.

2010. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
31%

ma 13:40

rosszul fogalmaztam!Sorry

Sose kezdem a beszélgetést a gyerekről és ráadásul nem is én kezdem,ha szóba jön.Van elég téma a gyereken kívül is.De a gyerek ott van,előbb-utóbb rá kerül a sor.Nem tehetek róla!

2010. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%
nem zavar, felőlem mindenki azt csinál amit akar csak engem hagyjanak békén.
2010. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!