Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért örülhet egy nő, ha nem...

Miért örülhet egy nő, ha nem csalják, nem hagyják el; miért nem ez a természetes?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, a feleség ne hanyagolja el magát évtizedeken át legyen csábító, meg ne a gyerek legyen az első, hanem a férj, nehogy az megcsaljon, vagy lelépjen.

ha a férfi elhanyagolt, igénytelen - a feleségnek kell játszva, szeretve ezt megváltoztatni.

igaz, hogy olykor gyesből élünk (amihez a férfinak is köze van), és általánosan a férjünknél kevesebbet keresünk, de ne akarjuk az ő pénzét, segítségét, legyünk önállóak.


a férj miért engedheti meg magának, hogy dolgozik, eszik, sz*rik, és jobb esetben szeretkezik velünk és mi ezért ÖSSZE TEHETJÜK A KÉT KEZÜNKET, hogy nem hagy el és hűséges.


2011. jún. 19. 12:15
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

legtöbb esetben a férfi nem kommunikatív, a munkája a lényeg, meg hogy kiszolgálják.


jelzem, nem a kivételekről szeretnék beszélni!

2011. jún. 19. 12:20
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
hát én egy ilyen férfit nem szeretnék férjnek, szerintem a mai világban már egyenranguak a nők a férfiakkal, és ez szerint is kell viselkedni, adjon magára nem csak a nő, hanem a férfi is, ugyanazok a szabályok vonatkozzanak mind2 nem képviselőire, olyan férjet szeretnék, és olyan pasijaim voltak eddig is, h ők is ez szerint élnek 22/L
2011. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
78%

Remek kérdés! Ilyenkor sajnálom hogy nem lehet a kérdéseket is pontozni! :)



(Ui: egyvalamit még hozzátennék: TÁRSADALMI elvárás hogy a nő szüljön, tehát ezt is vegyük bele ebbe a - pénz- gyerek -férj kérdéskörbe...talán ha több gyest kapnának az anyák, talán nem lennének annyira kiszolgáltatva a pasiknak)

2011. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
41%
Én nem tudom hol olvastad ezt, én nem érzem,hogy "mindenki" ezt írná. És szerintem nem is ez az általános
2011. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen véleményen levő férfiakkal egyet lehet csinálni: elkerülni őket jó messzire... és a probléma megoldva. :)
2011. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
30%

nem a társadalom hibája hogy nem találtál olyan pasit aki nem elhanyagolt és törődik a feleségével.


Sőt, képzeld, ez az oldal sok minden csak nem reprezentatív. Azért látsz itt annyi panaszkodó nőt mert akinek jó az minek jöjjön ide sírni?


És hidd el, amiket te leírtál az a kissebbség manapság.(

pm-ben elküldhetnéd mellesleg azoknak a cégeknek a listáját ahol többet fizetnek a pasiknak, szeretném beadni a jelentkezésem - már ha léteznek nem pedig csak hallottad)

2011. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
45%

a lényeg: válassz olyan pasit aki nem ilyen.

Ha meg beéred ilyennel az a társadalom hibája vagy a tiéd?

2011. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
45%
De: természetes, legalábbis számomra:)
2011. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért de igenis a pasik többet keresnek, utazási irodában dolgozom és ugyanazért a munkáért a férfi kollégák a dupláját kapjak!
2011. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

szinte minden könyv, blog, hirdetés (akár kozmetikai) arról szól, hogyan feleljünk meg mi nők a pasiknak!

szinte semmi nem szól arról, hogy hogyan legyen valaki jó férj és apa, mert ez egyenlő azzal, hogy egyáltalán otthon van!


és hiába a mai világ-egyenrangúság-szerintem ez a mai világban még sincs így.

tekintve, ha eg öreg néni együtt őszült meg a férjével, BÜSZKE RÁ, ahelyett hogy említésre se lenne méltó, mert természetes....

2011. jún. 19. 12:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!