Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért örülhet egy nő, ha nem...

Miért örülhet egy nő, ha nem csalják, nem hagyják el; miért nem ez a természetes?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, a feleség ne hanyagolja el magát évtizedeken át legyen csábító, meg ne a gyerek legyen az első, hanem a férj, nehogy az megcsaljon, vagy lelépjen.

ha a férfi elhanyagolt, igénytelen - a feleségnek kell játszva, szeretve ezt megváltoztatni.

igaz, hogy olykor gyesből élünk (amihez a férfinak is köze van), és általánosan a férjünknél kevesebbet keresünk, de ne akarjuk az ő pénzét, segítségét, legyünk önállóak.


a férj miért engedheti meg magának, hogy dolgozik, eszik, sz*rik, és jobb esetben szeretkezik velünk és mi ezért ÖSSZE TEHETJÜK A KÉT KEZÜNKET, hogy nem hagy el és hűséges.


2011. jún. 19. 12:15
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
84%

Nem érzem így. A sokkozmetikai hirdetés nem azért van,hogy a nők jobban megfeleljenek a férfiaknak,hanem,hogy jobban megfeleljenek amguknak.

És bár az alacsonyabb végzettséget igénylő szakmáknál lehet, hogy egy férfi többet keresmint egy nő, de egy használható diplománál nincs különbség.Poziciókat hirdetnek meg és arra felvesznek vagy egy nőt, vagy egy férfit. Soha nem tapasztaltam,hogy kevesebbet kapnék mint bármelyik azonos tudású, tapasztalatú férfi.

A férjem pedig hiúbb mint én. Ugyanúgy sportolminden nap mint én,ugyanúgy diétázik, ha úgy érzi, hogy sok volt az elmúlt hét. És lassan több ruhája van mint nekem.

2011. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

"Bocs az offért de igenis a pasik többet keresnek, utazási irodában dolgozom és ugyanazért a munkáért a férfi kollégák a dupláját kapja"


Tisztázzuk: Melyikben, hol - amíg nem mondod a céget és a helyszínt kb annyira hiteles mintha én azt mondnám hogy holnap a bahamákra megyek

1, teljesítménynek van valamilyen köze a bérezéshez, vagy havi fix bér van mindenféle extra nélkül, attól függetlenül ki mennyit értékesít, vagy jár némi extra ha valaki többet ad el?

2, végzettségetek ugyanolyan-e?

3 Munkaviszonoyotok hossza egyezik e?

4, túlórák száma ugyanolyan?(az ugyanis okozhat eltérést)

Mindannyian ugyanakkor kezditek a munkát és egyikőtök se marad tovább a másiknál

5. Munkakör ugyanaz? Felősség feladatok-ban semmi eltérés?(pl aki pénzt is kezel annak jár némi extra tv szerint ugyanúgy más feladatokra is más követelmények vonatkoznak, stb


6. Ha nőket tényleg kevesebbet keresnek akkor miért vesznek fel férfiakat? A Főnök jobban szereti a férfiakat mint a pénzt amit azzal spórolhatna hogy nem vesz fel drágábban pasikat? És ha ennyire nőgyűlölő hogy kevesebbet fizet akkor egyáltalán miért vesz fel nőket?

2011. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

olvastam valahol:"ha nem lennének férfiak, a világ tele lenne sok boldog, kövér nővel"


és ha van egy rendes férj, a felségnek miért kell azt éreznie, mennyi munkája van benne?

2011. jún. 19. 12:52
 14/41 anonim ***** válasza:

"szinte minden könyv, blog, hirdetés (akár kozmetikai) arról szól, hogyan feleljünk meg mi nők a pasiknak!"


Én ezzel nem találkoztam, lehet azért mert olvasok női újságokat


"szinte semmi nem szól arról, hogy hogyan legyen valaki jó férj és apa, " Arról sok minden hogyan legyél jó feleség és anya? Nem, azt írtad arról van szó hogyan legyél jó nő


Na most döntsd el mit akarsz, mert rengeteg ujság foglalkozik azzal hogyan legyél jó pasi, a férfimagazinokban rengetek tipp van arra hogyan viselkedj csajokkat úgy hogy örömet szerezz, kozmetikai és divatcikkek meg arra mennek rá hogy azért legyél ápolt mert a csajoknak az fontos.

Vagy te milyen férfimagazint, blogot olvasol ahol ez nincs meg?

2011. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

ha nem is ugyanabban a munkakörben, vannak a férfiak ÁLTALÁNOSAN többet keresnek mint a nők


általában ők a vállalkozók, nincsenek gyesen, magasabb beosztásban vannak


sokkal ritkább a fordított szitu

2011. jún. 19. 12:58
 16/41 anonim ***** válasza:
47%

olvastam valahol: Ha nők úgy kommunikálnának mint a férfiak, akkor sok félreértés és elkerülhető lenne és boldog párok lennének veszekedők helyet.


Egy férfinak miért kell kitalálnia mire gondol a nő? Miért nem tudja kimondani azt amit tényleg akar?


Egyébként a kövérség egészségtelen. És aki nem egészséges az nem boldog.

2011. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

és hány nő olvas női magazinokat és hány férfi férfi magazinokat, és melyikből adnak el többet?


általános, hogy a nőknek kell odafigyelni a férfjre, hogy megmaradjon, nem fordítva

a férfiaknál a MEGSZERZÉS lényeg, a nőknél a MEGTARTÁS!

erre van a legtöbb minden kiélezve!

2011. jún. 19. 13:01
 18/41 anonim ***** válasza:
50%

Á"LTALÁNOSAN többet keresnek mint a nők


általában ők a vállalkozók, nincsenek gyesen, magasabb beosztásban vannak


sokkal ritkább a fordított szitu"


És ez kinek a hibája? Ki szorít pisztolyt a nők fejéhez hogy menjenek el gyesre és ne legyenek vállalkozók?

Én azt hittem ezt régen eltörölték, hogy egy nő nem csinálhatja azt amit akar.

2011. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

"és hány nő olvas női magazinokat és hány férfi férfi magazinokat, és melyikből adnak el többet?

"


Kozelítsük meg másik oldalról.


Azt mondod a nők olvassák a női magazinokat.

Szeretnélek megkérni valamire: Vedd a kezedbe az első női magazinodat, amit látsz, és nézd meg nekem a cíkkírok és szerkesztők között milyen a férfi női arány. Kiváncsi vagyok kik írják a női magazinokat, férfiak vagy nők

2011. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

13:00:

ha a nők úgy kommunikálnának mint a férfiak, kevesebb lenne a veszekedés, és úgy lenne vége a kapcsolatnak, hogy egyik sem érti miért

ahogy a pasik néznek bambán, amikor nem értik mi baja a nőnek, mert szerintük minden rendben.

2011. jún. 19. 13:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!