Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért örülhet egy nő, ha nem...

Miért örülhet egy nő, ha nem csalják, nem hagyják el; miért nem ez a természetes?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, a feleség ne hanyagolja el magát évtizedeken át legyen csábító, meg ne a gyerek legyen az első, hanem a férj, nehogy az megcsaljon, vagy lelépjen.

ha a férfi elhanyagolt, igénytelen - a feleségnek kell játszva, szeretve ezt megváltoztatni.

igaz, hogy olykor gyesből élünk (amihez a férfinak is köze van), és általánosan a férjünknél kevesebbet keresünk, de ne akarjuk az ő pénzét, segítségét, legyünk önállóak.


a férj miért engedheti meg magának, hogy dolgozik, eszik, sz*rik, és jobb esetben szeretkezik velünk és mi ezért ÖSSZE TEHETJÜK A KÉT KEZÜNKET, hogy nem hagy el és hűséges.


2011. jún. 19. 12:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
62%

"Nekem egyik párom sem volt ennyire egyszerű szerencsére. Szerintem ez csak a buta férfiakra jellemző.

A férjemnek egy csomó minden másra is szüksége van.

"


Viszont neked meg humorérzékre van szükséged.

2011. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

13:29

meggyőztél :)

2011. jún. 19. 13:51
 33/41 anonim ***** válasza:
76%

Rossz, ha csak ilyen férfiakkal hozott össze az élet, hogy ha a férfi-női szerep jut eszedbe, akkor ezekhez a negatív dolgokhoz társítod...


A mi kapcsoltunkban a Párommal kölcsönösen szeretjük és tiszteljük egymást. Tudjuk mindketten, hogy mivel ketten vagyunk a kapcsolatban, ketten kell tennünk azért, hogy az hosszútávon működhessen, boldogan, ahogy eddig is.

2011. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

és ezt honnan tudta/tanulta meg a párod?

csak nem egy nőtől?

2011. jún. 19. 15:10
 35/41 anonim ***** válasza:
63%

Katasztrofális a felfogásod a nőkről és férfiakról.

Én pszichilógusként sokkal több érzelmi intelligenciahiányos nővel találkozom mint férfival.

Az, hogy valaki mennyit beszél valamiről,az nem egyenesen arányos azzal,hogy mennyit érez.

A férfiak kommunikációja sokkal letisztultabb mint a nőké. A nők kombinálnak,továbbgondolnak,utalgatnak, próbálnak értelmezni.... holott csak azt kéne érteniük amit mondtak nekik.

Egyébként nő vagyok.

2011. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

amikor a férfia csak annyit mond: "nem festheted be a hajad"


ja, tényleg ezen nem kell semmit kombinálni.

2011. jún. 19. 15:19
 37/41 anonim ***** válasza:

Remek kérdés. Nálunk ez hála égnek csak az elején volt így, aztán "megneveltem" a férjem. Ne várja el tőlem szuperanyu és szupernej szerepét, ha ő sem tudja nyújtani nekem szuperpasiét :)



Ja és a letisztult férfi kommunikációhoz pár megjegyzés, mert majd lefordultam a székről annyira nevettem :D


Kérdez valamit a nő, férfi válasza az alábbiak közül: vállrándítás, Hö?, hagyjál fáradt vagyok, minek b@szogatsz egyfolytában, kussolj nem a te dolgod, és még sorolhatnám amiket a környezetemben lévő "csodaférjektől és csodaapáktól" hallok. S persze ők az intelligensek, több közülük vezető beosztású :)

Tényleg letisztult :P

2011. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Azt az opciót kihagytad a kérdésből: ha a nőnek mindez nem tetszik, el is válhat és kereshet egy új férfit. Nem kell mindig élethoszsban és végletekben gondolkodni...
2011. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
a nő megérdemli, ha ilyen pasit választ magának.
2011. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

mert a férfiak csak egy kis rétege ilyen?

a többi be van programozva hosszú távú, monogám kapcs-ra?


és a klímax? amikor azt hiszik egy új friss husitól még a hajuk is visszanő?

2011. jún. 22. 16:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!