Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hódítás. Hogy lehet elérni...

Hódítás. Hogy lehet elérni egy 30 év körüli férfinél, h belé szeressen 18éves/L? Én nekem nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
Komolyan gondolom vele a dolgot azt tudom,h tetszem neki.Komoly válaszokat kérek . Előre is köszönöm.
2010. okt. 10. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnyílsz előtte.
2010. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

úgy is az lesz a sok korkülönbség miatt,h pár év után ott hagyod,mert nem kell egy ilyen öregember.

De te tudod...

2010. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem öreg,meg jólnézki nekem tetszik
2010. okt. 10. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan sok az a korkülönbség, inkább az, hogy milyen az ember maga? Külsőleg tetszik, na de még az kevés. Szerintem keress alkalmat, hogy észrevegyen. Ha nem kezdeményező tipus, akkor te is kikezdhetsz vele. Mondd hogy nagyon vágysz erre vagy arra a koncertre, mozira, bármit találj ki, mondd, hogy nincs kivel elmenned, anyukád meg nem enged egyedül, kisérjen el. Vagy kérjél meg egy közös ismerőst, hogy hívja meg, mutassa be, stb.
2010. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat, ha tudod hogy tetszel neki, akkor probalj meg minel tobbszor a kozeleben lenni.Hidd el, nem kellenek kulonosebb praktikak, csak add onmagad, azt szeretik a pasik.
2010. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!