Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a férjemmel,...

Mit csináljak a férjemmel, hogy ujra engem szeressen?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy más iránt érez valamit,ő sem tudja hogy mit,de engem akar szeretni.
2009. nov. 20. 15:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Ez elég hihetetlen. Ha egy másik nőt akar akkor a fejed tetejére állhatsz - megy. Ha meg téged akar akkor nem kell neki más. Miért nem tud dönteni? A problémákat meg kell beszélni ja és persze azt mi vezetett nála ide.
2009. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
A legjobb ha elengeded.
2009. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De ő sem akarja hogy elengedjem.Nem tudom mit érezhet
2009. nov. 20. 15:28
 4/25 anonim válasza:
48%
vegyél neki egy rekesz sört, és kapcsolj a sportcsatornára.
2009. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jo!És akkor mi lesz???
2009. nov. 20. 15:31
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

Én tapasztalatból írtam, hogy engedd el. Én is így jártam. Kellett egy fél év, de azóta még jobban ragaszkodik. Szerintem ez neked is jobb lesz, s neki is jobb. Föld felett fél méterrel érzést bármelyik nő adhat, de igaz társat találni.... az nehéz.

Hogy bírod?

2009. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát elég nehezem.Már 5 kg fogytam,enni nem tudok,gomboc van a gyomromban.
2009. nov. 20. 15:38
 8/25 anonim ***** válasza:
Legyél vele kedves, mást nem tudsz tenni.... Aztán majd csak eldönti, mit akar. A szerelmet nem lehet kikényszeríteni, ha arra jön rá, hogy nem szeret, el kell engedned. Tapasztalatból írom, hidd el, az én exférjem is ezzel állt elő. Utána még évekig küzdöttem, mire rájöttem, egyedül nem tudom megjavítani a házasságunkat, ha nem szerelmes már belém, akkor megette a fene. És feladtam, elköltöztem, újra férjhez mentem és született egy kislányunk. Amikor rájöttem, nem tehetek semmit, tehát belenyugodtam, no onnantól lettem ismét boldog.
2009. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kereken,hogy menjen,ha szeretne,te nem állsz a boldogsága útjába,és tegye azt,amit jónak lát,és amit a szíve diktál.Meg hogy döntsön,s Te tiszteletben tartod a döntését.Ha ennek ellenére is marad,akkor igazán szeret,ha megy,akkor erre vágyott,nem szeret már.Engedd,hadd tegye,amit akar.Ha összetartoztok,az ki fog derülni úgyis.
2009. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
mondtam neki,én nem állok az utjába.De azt mondta nem akar menni ujra engem akar szeretni.
2009. nov. 20. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!