Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a férjemmel,...

Mit csináljak a férjemmel, hogy ujra engem szeressen?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy más iránt érez valamit,ő sem tudja hogy mit,de engem akar szeretni.
2009. nov. 20. 15:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Arra neki kell rájönnie, hogy mit is akar, valójában. Engedd el, akkor hamar rájön és nem szenvedsz hónapokat és csak akkor jőjjön vissza ha már tudja, hogy kit szeret, addig ne amig szeretni akar.

Ez is a tapasztalat, most már tudom, hogy zárnám rövidre a dolgot, nem engedném addig vissza amig nem döntött végérvényesen és még utána is fájdalmas az út, és neked fog fájni.

2009. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem akarja, hogy elengedd...de téged traktál azzal, hogy már nem szeret, de szertni akar. Akkor oldotta volna meg magában, de rád zúdította a felelősséget.

Te is dönthetsz, ő nem akarja, hogy elengedd, de sajna mást nem tudsz tenni a jelenelegi helyzetben.

2009. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

nagyon átérzem :((( nemrég voltam ugyanilyen helyzetben.

nem tudsz mást csinálni, mint várni, és küzdeni az életetkért. Hamarosan el fog dőlni, mert ezt nem fogja sokáig bírni. Ha szerencsénk van, az a másik nő csinál valami olyat, amivel kiábrándítja...

vagy ha el is megy a férjed, rá fog jönni hamarosan, hogy téged nem pótolhat semmilyen fellángolás.

kívánom, hogy hamarosan oldódjon meg a problémád, és legyen olyan szerencsés a vége, mint nálunk.

ha gondolod, kérdezz nyugodtan, vagy csak panaszkodj

2009. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg tole, hogy miert szeretett ki beloled? Vagy azt gondolta, hogy a szerelem az orokke tartani fog?:))) Mert ez sajnos nem igy van. A szerelem az esetek tobbsegeben elmulik, es megmarad a szeretet. Biztosan szeret teged szeretettel, de nem szerelemmel, nem rozsaszin felhos szerelemmel.

Szerintem kerdezd meg tole, hogy mit szeretne toled, mit csinalj, hogy ujbol ugy szeressen, mint az elejen, amikor megismerkedtetek.

Azt jo ha tudja a ferjed, hogy az uj novel is (ha van neki) idovel csak a szeretet marad meg, a szerelem ott is el fog mulni!!!

Menny idosek vagytok es miota vagytok hazasok?

2009. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg tole, hogy miert szeretett ki beloled? Vagy azt gondolta, hogy a szerelem az orokke tartani fog?:))) Mert ez sajnos nem igy van. A szerelem az esetek tobbsegeben elmulik, es megmarad a szeretet. Biztosan szeret teged szeretettel, de nem szerelemmel, nem rozsaszin felhos szerelemmel.

Szerintem kerdezd meg tole, hogy mit szeretne toled, mit csinalj, hogy ujbol ugy szeressen, mint az elejen, amikor megismerkedtetek.

Azt jo ha tudja a ferjed, hogy az uj novel is (ha van neki) idovel csak a szeretet marad meg, a szerelem ott is el fog mulni!!!

Mennyi idosek vagytok es miota vagytok hazasok?

2009. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
sajnos a szerelmet, szeretetet nem lehet kierőszakolni. Ha más iránt érez valamit és ezt el is mondta neked akkor az már komoly érzelem lehet. szerintem egy dolgot tehetsz. költözzetek külön egy időre, hogy rájöjjön ki is a fontosabb neki és kit szeret. Mert ha együtt maradtok, te csak szenvedsz meg gyötrődsz és véglegesen rámehet a kapcsolatotok.Gondolom az meg neked sem jó, hogy együtt vagy valakivel és közben ő mást szeret.Költözzetek külön, pár hónap és kiderül kit is szeret valójában.
2009. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha téged akar szeretni, akkor tegyen is érte! Lépjen túl azon a másik nőn és döntse el, mi a fontosabb neki Egy kaland, vagy a családja. Az ilyen "kóbor" érzéseket önuralomnmal lehet kezelni ha az ember előveszi a józan eszét. Adj neki egy kis türelmi időt, de azért kérdezd meg tőle: te addig mit csináljál, amig ő eldönti, hol a helye? Valamint azt is: mi lenne, ha te éreznél valamit más férfi iránt, de őt akarnád ujra szeretni.
2009. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell lepontozni, ez csak egy sztori amit irok...pasi es baratno..a pasi ugyanigy...erzek valamit..blabla...kiderult, hogy a pasas mar reg dugott a masik csajjal..csak meg o sem tudta kivel legyen...a pasik egyszerubben gondolkodnak...ha valamit nem mondanak el 100%an akkor baj van..ez az en velemeyem....megtortent eset alapjan en sajnos igy kezelem a ferfiakat....nem velem tortent de az orrom elott....egyszer mindenkibol kibujik a kisordog...Te ha hallanal ilyen sztorit mit valaszolnal?Mert aBBAN REJLIK A MEGOLDAS...Sok sikert, remelem jol vegzodik majd.
2009. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem kell lepontozni, oh, máris hasznosnak tűnik, vagy valósnak. Miért kell ezt írni? Mindenki úgy pontoz ahogy akar. Itt az a 'feladat', hogy tanácsod adj a Kérdezőnek.


Légy erős, kitartó. Figyelj magadra, tudd azt, hogy mit akarsz. Szorítok Neked. :)

2009. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

13:33 -mal értek egyet. Kérdezd meg, mit tanácsolna neked, ha ezzel állnál elő. Ő mit tenne a te helyedben?

Amit leírsz, érdekes. Én is volt hogy éreztem más iránt valamit egy éven át, de eszembe nem jutott volna közölni a férjemmel, meg a másiknak kimutatni se! Ahogy írta a 16:33-as, az ilyen kóbor érzelmeket ésszel kell kezelni. Én csendben vártam addig, amíg elmúlik. Senkinek sem szóltam, nehogy bármit kavarjak. Elmúlt, kész, örülök neki.

Lehet, hogy a férjedet aktívan csábítja a másik nő, és persze hogy hatással van rá. Ha látod a párod jó szándékát, segíts neki túllenni rajta. Ne vádold, segíts! Szeresd. Ha veled intenzívebbé válik az érzelmi kapocs, könnyebb neki túltenni magát a vonzalmon.

Szétköltözés eszedbe ne jusson. Az nyitott terepet biztosít a másiknak. Most te helyzeti előnyben vagy, met te élsz a férjeddel.

De ha úgy dönt, hogy menni akar, hadd menjen.

2009. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!