Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a férjemmel,...

Mit csináljak a férjemmel, hogy ujra engem szeressen?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy más iránt érez valamit,ő sem tudja hogy mit,de engem akar szeretni.
2009. nov. 20. 15:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%

Elég szánalmasan hangzik ez a téged akarlak szeretni szöveg. Tehát már nem szeret, csak furdalja a lelkiismeret, meg eszébe jutott, hogy mi van ha azzal a másikkal sem jobb, és veled legalább jól működik az együttélés. Valószínűleg magától nem fog elmenni, nyilván. Lehet hogy le is győzi magában ezt az új szerelmet. De máskor is elő fog fordulni. És akkor is téged for traktálni vele.


Nem tudom, itt sokan írják, hogy kérdezd meg tőle, mit tegyél hogy megint beléd szeressen. Hát, ez meg még szánalmasabb reakió szerintem arra, hogy ha valaki a képedbe vágja, hogy bocs drágám de belezúgtam egy bigébe, nem tehetek róla. Erre az ostoba kérdésre mégis mi a fenét válaszoljon a pasi? Honnan tudja mit kéne tenni?


Én azt hiszem szétköltöznék egy időre, hogy átgondolhassa, és ne nyomassza őt se ez a helyzet. Felesleges neki lelkiismeret furdalást okozni a kiborulással, hiszen nem csalt meg, becsületes volt és elmondta neked. Ha normálisan elengeded, akkor van szerintem a legnagyobb esély arra, hogy tényleg magától visszajön, és nem azért marad veled, mert beijed. Ettől még lehet vele randizgatni, sőt szerintem sokkal izgalmasabb lehet így megint a kapcsolat.


30/N

2009. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
17:28 as klassz választ adott! Én pont így csináltam, s helyre jött az életem. Szorítok!
2009. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha te szereted, Legy hozza kedves es kuzdjel erte. Ne faggasd allando kerdesekkel probalj ugy viselkedni mintha semmi nem tortent volna. A szemed tarsd nyitva. Barkivel megeshet ,de ha kitarto vagy es figyelmes te fogsz gyozni.Boldogok lehettek megint .Nekem fel evig tartott szinte a mosoly szunet de sikerult. igaz itt nem nougyrol volt szo csak allando vitakrol. Penzrol es ingerultsegbol adodtak.Te ne kerdezz ha o beszel rola aszt viszont mindigg hallgasd meg.Legyen bened tartas te vagy valaki TE VAGY A NO es erre elobb utobb o is rajon. teged pedig jobban fog tisztelni is mint valaha.Szoritok neked.
2009. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
17:12...hat csak azert nem kell lepontozni ,mert nem azt irom amit altalaban az emeberek hallani akarnak...mi vel te sem azt olvastad amit tudat alatt szerettel volna..ezert ugy gondoltad...hogy hulyeseg...Mar bocs...azt vettem eszre, hogy ha valaki nem azt olvassa vissza amit szeretne valsznak akkor lepontoz es utanna mar ki donti el mennyire adsz komoly valaszokat?Elmeletileg a %-jel arra utal....na tessek ezt akartad hallani ...pontozz!
2009. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a tanácsokat!Megprobálom ugy csinálni,hogy mindkettőnknek jo legyen.Még egyszer kössz mindenkinek!
2009. nov. 21. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!