Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is olyan nagy bűn?

Szerintetek is olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy gyerekkoromban (8 évesen), elkövettem egy hülyeséget az osztálytársaimmal. Csokit és rágót loptunk a helyi boltból. Az ügy kitudódott a suliban, volt rendkívüli szülői értekezlet stb. Persze nem vagyok rá büszke, de azóta meg sem fordulna a fejemben ilyesmit tenni. Mindig is jól tanultam, nem voltam problémás gyerek.

Most végzős hallgató vagyok egy főiskolán és a mai napig felhozza nekem az ügyet, néha azt is mondja, hogy egy bűnöző vagyok. Szerintetek jogosan mondja?


2010. okt. 10. 16:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ki?
2010. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

ki?

am nem..

2010. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

bocsi, kimaradt a lényeg...


anyukám

2010. okt. 10. 16:53
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem... Régi ügy, túl kellene rajta lépnie.

Amúgy velem is ez van, 7-8 éves koromban volt egy hazudozós időszakom (ilyen kis hülyeségeket, hogy nem én ettem meg a szaloncukrot, etc..) és most állandóan ezzel jön, hogy lopok, meg csalok, hazudok :P

Túl kell élni... Kitartást hozzá:)

17/L

2010. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Azóta nem követtél el ilyen hibát.

Ezt mondd el nyugodtan, szépen anyukádnak is, és azt is, hogy mit érzel, amikor ezt a fejedhez vágja.

Remélhetőleg van annyira inteligens, hogy meg tudd vele beszélni.

2010. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Jaj hát ne foglalkozz vele. Nem értem miért jó egyes anyáknak, hogy direkt olyanokkal traktálják a gyereküket, amiket az legszivesebben elfelejtene. Mindenki követett el hibákat, gyerekkoromban megvertem az unokatesómat pedig lány vagyok, meg lelöktem a mászókáról, más is csinált biztos badarságot, ne szomorkodj, engedd el a füled mellett amikor cseszeget. Anyád se angyal, nem is volt az hidd el.
2010. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Anyukád így akar rajtad uralkodni ,ne enged !
2010. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóld le, mert ez már szánalmas. Ne csináljon úgy, mint aki életében nem követett el hibát, főleg kisgyerekként még buta az ember, hát úristen, elvettél egy csokit meg rágót, NA AZTÁN. Nem lesz ettől senki bűnöző, csak hülye voltál akkor, ennyi. Én a helyedben alaposan elbeszélgetnék anyukáddal, azért ne b@sztassunk már valakit még felnőttkorában is ilyen hülyeséggel.
2010. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Istenem kicsi voltál!

8 éves!Azóta megváltoztál! Engedd el a füled mellett! ne is törődj vele. Mindenki hibázik...

2010. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én dettó,egy oszt. kiránduláson szinte az egész osztály lopott egy ilyen árustól.Elég sokat.De nekem nem tduja senki
2010. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!