Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babalátogatóba hogyan?

Babalátogatóba hogyan?

Figyelt kérdés

Egy jó barátomhoz hétvégén megyek baba látogatóba.

3 hete született meg a kislánya.

Mi az amit ilyenkor illik vinni?

Üres kézzel nem fogok menni, mert rugdalózot meg ilyen kis csörgő játékot viszek a kislánynak.

Anyukának ilyenkor illik valamit vinni vagy csak a kislánynak?


2023. máj. 11. 07:41
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
65%

pelenka es mindenkepp anyukanak is , igen. Fott etel..hat nemtudom. tudod mit esznek? Engem etellel pl nehez lett volna ellatni mert inkabb frissen egeszegesen eszem. Hozol egy gyümölcs salatat összevagva...az addig megbarnul nem gusztusos..szerintem ez igy jol hangzik de nem kivitelezhetö.


Valami jo testapolot, fürdöhabot - vannak olyanok amiknek nincs erös illatuk (az fontos mert az elejen minden anyuka kerüli az erössen parfümözött dolgokat mert a baba nem szereti azt).

Csokit is vihetsz az anyukanak vagy egy nagy kosarat megraksz zöldseg gyümolcsel

2023. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
67%
Én is főtt ételre szavazok, meg pelenka, de csak akkor vigyél kaját ha tudod mit hogyan eszik. Én kimegyek a világból amikor hagyományos, zsíros olajos ételt adnak meg olyan sutit amiben kb csak cukor van.
2023. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
36%
Szokjatok le a pelenka ajándékozásról. Nem is biztos, hogy szt használják, amit viszel. Akkor meg csak felesleges kacat. Eladni max áron alul lehet. Akkor már többet ér, ha utalványt adsz, ők meg vesznek, amit kell.
2023. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
36%

Ha megyek valakihez baba látogatóba nagyon jóban kell lennünk, magyarul beszélgetünk, szóval ha csak nem vagy egy barom tudod milyen pelenka kell és mit kell főzni….


Ahogy elnézem boldog-boldogtalan jóban van mindenkivel de ezek szerint nem is ismerik egymást.

Mondjuk mint a mostani párok többsége…😁

2023. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
84%

23-as, neked is ajanlom a korabbi tanacsom.

Kerdezd meg az anyukat…tuti tipp es mindig bevalik, ha hasznosat akarsz ajandekozni :)


Kar igy kijelenti, hogy “szokjatok le” errol meg arrol.

Miert is kene? Csak ki kell nyitni a szánkat es akkor nem er csalodas.


Van,akinek ez,masnak meg az a hasznos,elteroek vagyunk, ahogy a valaszokbol is latszik. De sose baj,ha kerdezel ☺️

2023. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
83%
23as en nagyon orultem volna anno pelenkaknak mert ku...draga a pampers bizony
2023. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
86%

#26, akkor az árának is pont annyira örülsz egy dm utalványon nem?


Mi annyi pelenkát kaptunk, hogy bőven kinőtte a gyerek. A maradékot bontatlanul hirdettem hetekig, áron alul, de senkinek nem kellett. Végül eladományoztam kb 15 ezer ft-nyi pamperst és liberot. Megérte... Ugyanez volt a sorsa a nagy tégelyes sudocremeknek is.

62-es ruhákból is annyit kaptunk, hogy ha 2 hétig nem mostam bodyt, akkor is volt még napokig elegendő. Egy csomót átnőtt anélkül, hogy ráadhattam volna.

2023. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
56%

Persze, az utalvany tok jo otlet, en is adtam mar es kaptam is! Senki nem mondta, hogy ne adj.


Csak szerintem meg mindig nem lehet igy kijelenteni, hogy szokjatok le errol meg arrol. Mert neked nem volt hasznos, nekem meg nem kellett pelenkat vennem az elso 4 honapban egyszer se es en ezt jonak talaltam akkor :)

Mivel elore megbeszeltuk a tipust meg a mereteket, igy nem volt gaz, szerencsere bevalt minden.


Az utalvanyokat meg masra koltottem legalabb, nem erre.


Szoval latod, kinek ez, kinek az valik be☺️

2023. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
86%
Csoki, süti válogatás, utalvány.
2023. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

27.

A Sudocremet kár volt, gyakorlatilag nincs lejárata és felnőttek is használhatják égésre, horzsolásra, hámfosztott sebre, stb.

2023. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!