Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babalátogatóba hogyan?

Babalátogatóba hogyan?

Figyelt kérdés

Egy jó barátomhoz hétvégén megyek baba látogatóba.

3 hete született meg a kislánya.

Mi az amit ilyenkor illik vinni?

Üres kézzel nem fogok menni, mert rugdalózot meg ilyen kis csörgő játékot viszek a kislánynak.

Anyukának ilyenkor illik valamit vinni vagy csak a kislánynak?


2023. máj. 11. 07:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
85%

Az én ismerősi körömben pont nem örült (volna) senki a pelenkának.

Ha jól értem a babának szánt ajándék már megvan. Anyukák mifelénk az édességnek örülnek, vagy alkoholmentes gyerek pezsgő, amivel tudtok koccintani. A főtt étel az nagyon lutri.

2023. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
99%

De lehet am kerdezni is, nem sertodik meg senki. Ez miert nem jut eszetekbe? :D

Tolem is kerdeztek, hogy milyen etelt hozzanak es en is megkerdeztem a baratnomet, hogy mit fozzek nekik :))


Kommunikacio a titok!

2023. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
26%
Én lehet,hogy az anyukának sütnék egy adag palacsintát, ha terhességi cukros volt,akkor mentes változatban.
2023. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk otthon régebben (falun) szokás volt babalátogatáskor anyukának süteményt ,egész fagyasztott csirkét vinni,mostanára modernizálódtak a szokások,lehet vinni gyümölcslevet,készen vett sütit,csokit,virágot.Bár én pár éve,mikor megszületett a fiam,kaptam még idősebb látogatóktól egész fagyasztott csirkét :-))

Babának meg szerintem, minden hasznos,legalább is én örültem mindennek,kis ruhák,játékok,pelus, popsitörlő kendő.

2023. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
87%

Csakis ajándék utalványt.

DM, Rossmann, Brendon.


Lehet a pelusra és popsitörlőre allergiás és kipattog attól a fajtától amit viszel.

Ruha vagy kicsi vagy nagy vagy tetszik neki vagy nem.

Csörgő és egyéb kacatokkal már biztos tele a padlás is.

Anyukának sütit 🙂

2023. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
15%
"Anyukák mifelénk az édességnek örülnek" kivéve aki nem, mert szeretné a régi formáját szülés után, és amúgy se zabál cukrot cukorral mikor szoptat...
2023. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
86%

En mindig úgy mentem babalátogatóba, hogy a babának egy ajandekutalvany, mert a játék csak kacat, a ruha az vagy jó vagy nem, pelenkat meg ki tudja milyet használnak. Az utalvánnyal nem lehet mellélőni.


Gyümi+egy kis nasi

Apukának meg egy üveg bor. Azert neki is van része a babában, mégha lehet csak 1perc 20 is 😅 ahogy férjem mondaná.


Nálunk is 2 kisgyerek van, én is kb ezeket kaptam, férjem is kapott mindig mindenkitől.

2023. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
90%
16: Azért, mert valaki eszik időnként édességet, süteményt, még nem zabál és nem elhízott.
2023. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
83%

Utalványt vigyél. Abból azt, és olyat vesz, amit szeretne, és ami bevált.

A szülőknek is vihetsz valami csokit,

Sütit, amit szeretnek.

2023. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
82%

1. játékot ne, tök haszontalan, inkább valami praktikus dolgot

2. ALAP, hogy anyukának is viszel valamit - vagyis csak lenne, de sok nő addig érdekes, míg terhes, aztán amint megszült full nem érdekel senkit, csak a baba

3. kérdezd meg, mire lenne szükségük, ez a legtisztátbb

2023. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!