Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy Jennifer-nek...

Nagyon ciki, hogy Jennifer-nek hívnak?

Figyelt kérdés

Látom ezen az oldalon hogy mennyire kinevetitek ezt a nevet. Vagyis ha dzs-vel van írva, de az enyém j-vel van. Frankfurtból jöttünk ide mikor 8 éves voltam. Ott ez nem ciki név.

Így is égő hogy ez a nevem, hogy j-vel van írva?


2010. okt. 9. 02:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Dehogyis, nagyon szép név! Nem azt nevetik ki!

Csak azt, amikor van 8 gyerek, egyik Rómeó, másik Anasztázia, harmadik Ronaldó, de nincs egy rendes cipőjük sem.Sok ilyet látni, van aki enni sem tud adni agyerekének, csak adott egy szép, különleges nevet. Csak akkor olyan nagy az ellentét a ritka, vagy előkelősködő, vagy egzotikus név, és a látható, szembeötlő nyomor között, hogy ez kelt sokakban visszatetszést.

A te neved egy szép lányon egy idegen név, és még kiderül esetleg, hoyg van kapcsolatod külföldre - ez egész más megvilágítást ad a nevednek.

Nekünk is vannak barátaink: Jean-piere tamás, Jessica, Amber, Emily, ők is szegények, a nagymamma neveli őket - de mivel mindegyik Amerikában született, és ezt mindenki tudja, senkinek sem furcsa, mindenkinek tetszik a nevük. Akkor furcsa, ha valahol egy ki sszabolcsi faluban pl. sorra születnek egy családban az angol és portugál nevű gyerekek, de acsalád még Nyíregyházáig se jutottt el soha...az olyan ..meglepő..mosolyt fakaszt. Hogy akkor mire ez a nagy rongyrázás..Amúgy meg ha nekik tetszik, és boldogok vele? Minek nevezze Juliskának, azt is ugyanúgy leszólja mindenki.

Különben én azt írtam ide, hogy Remény lesz a lányom( a férjem nagyanyját hívták így) - na minden voltam, itt, csak normális nem. De aki az Erikát kérdezte, azt ugyanúgy leszólták, mint az Olíviát. Nézd meg a "Boldog vagy most?" válaszait: ez egy pesszimista oldal :)

2010. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Minden fiú Jenniferről és Stephanieról álmodik,hogy sztereóban eljátszák Beethoven szonátáját fuvolán térdelő helyzetben.Te már megvagy,már csak Stephaniet kéne valahonnan beszerezni.
2010. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Akkor félig német vagy? Ott megszokott név, és nincs átírva ottani kiejtésre, ezért nem ciki.
2010. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Engem Jennifernek hívnak, és utálom, mert sok cigányt hívnak így. Egy időben "Jedifer"-nek csúfoltak, de szerencsére ma már nem. Kezdem elfogadni, hogy ez a nevem, de sose fogom imádni, és ez a cigányok miatt van...
2011. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

J-vel jó, Dzs-vel cigányos.

szóval nincs gond.

2012. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nincs más szórakozása, mint egy nevet csúfolni, akkor te is csúfold ki őt, úgy, hogy érezze.

Szerintem a Dorina, Mónika, Klaudia, Vivien, Bianak is ugyanúgy lehet cigányos, sőt, szerintem förtelmes név mindegyik, de ez az én véleményem.

Ezekhez képest a Jennifer komoly hangzású női név.

2013. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!