Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy Jennifer-nek...

Nagyon ciki, hogy Jennifer-nek hívnak?

Figyelt kérdés

Látom ezen az oldalon hogy mennyire kinevetitek ezt a nevet. Vagyis ha dzs-vel van írva, de az enyém j-vel van. Frankfurtból jöttünk ide mikor 8 éves voltam. Ott ez nem ciki név.

Így is égő hogy ez a nevem, hogy j-vel van írva?


2010. okt. 9. 02:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha külföldiként kaptad a nevet, akár Gudrun is lehetnél az más.


Itt is arról van szó, mikor kritizálják, hogy Dzs-vel milyen szörnyű, és inkább a cigányok adnák. Nekem is tetszik, na de DZS-vel? J-vel adnám szívesen.

2010. okt. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Áh, ugyan. Egyik név sem béna. Ha ismernélek én lehet hogy viccből Jennifer Lopeznek hívnálak és biztos utálnád, de ezeket a dolgokat nem kell komolyan venni. Most mit foglalkozol vele? Ha valakinek nem tetszik ez a név, akkor kapja be! Nem?
2010. okt. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Különben meg nem létezik olyan név, amit nem lehet csúfolni.

Az összeset lehet. Az emberek meg kreatívak, és főleg suliban a gyerekek. Nem igazán érdekli őket ha a másikat megbántják. Jót röhögnek azt kész.

2010. okt. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem,szép és ráadásul helyesen van írva!Van második neved is?
2010. okt. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
48%
Jenniferkó? Ha nem Lákátus, vagy Kolompár az előneved, nem olyan ciki.
2010. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. :) Nekem volt egy Jennifer nevű barátnőm még régebben, nem volt furcsa. Aztán mindenki mondogatta, hogy milyen cigányos. Hát jól meglepődtem. :) Ez szerintem teljesen "szokás" kérdése. Ha meg külföldrés jöttél, még annyira se gáz, nyugi. :) :)
2010. okt. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
*külföldről
2010. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
49%
szerintem gáz, nekem erről a névről mindig a romák jutnak az eszembe. de ez az én saját véleményem lehet valakinek tettszik. nem bántásnak szántam
2010. okt. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
63%

Igen vannak sajnos ezek a "tipikus nevek",mint: milán,márió stb. Én nekem nincs Jennifer nevü ismerősöm,sajnálom is mert szerintem gyönyörü név.

19/F

2010. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz, ha a vezetékneved nem Rézműves...
2010. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!