Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy Jennifer-nek...

Nagyon ciki, hogy Jennifer-nek hívnak?

Figyelt kérdés

Látom ezen az oldalon hogy mennyire kinevetitek ezt a nevet. Vagyis ha dzs-vel van írva, de az enyém j-vel van. Frankfurtból jöttünk ide mikor 8 éves voltam. Ott ez nem ciki név.

Így is égő hogy ez a nevem, hogy j-vel van írva?


2010. okt. 9. 02:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nekem sincs túl egyszerű nevem...

Daniellának hívnak, és mindig Daninak vagy Ellának csúfoltak régen:) De én szeretem a nevem, mert ugyanakkor nagyon sokan meg is dicsérik, hogy milyen szép nevem van.

Úgyhogy ne foglalkozz mással, szép neved van és kész.


20/L

2010. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem is fura lehet mo-n egy kicsit, az en nevem is kulfoldi, raadasul, mivel felig magyar vagyok, ezert a vezeteknevem magyar, igy mikor mo-ra koltoztunk, akkor furan neztek ram.. De nem erdekelt, minek magyarazkodjak?
2010. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha J-vel van írva, akkor szerintem nagyon szép név. De Dzs-vel... hát akkor eláshatod magad.
2010. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Ezt a neved kaptad és kész. 18 éves korodban majd megváltoztathatod, ha akarod. Amúgy meg nem a neved tesz azzá, aki vagy.
2010. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek én is az előzőkkel. Dzs-vel nagyon ciki, de J-vel semmi gond nincs vele.
2010. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

dehogy az :D

az én szerelmem Jenny :D

2010. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem ciki, mivel külföldi vagy. Magyarországon elég gáz, annyi szép magyar nevünk van, és egyesek mégis külföldi neket adnak a gyerekeiknek, mert az most a divatos meg a menő, ami külföldi...
2010. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
*nevet
2010. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,ennél már csak a Zseraldina tetszik jobban.
2010. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nekem egy Jennifer ismerősöm van, ő cigány. Valójában nem olyan gáz ez a név, csak 'gázzá lett' azáltal, hogy tömegesen kezdték el így nevezni a gyerekeket... Minek tízmillió Jennifer meg Jessica? Tényleg ennyi lenne az össz kreativítás? Annyi gyönyörű név van!
2010. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!