Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem szeretek...

Mit csináljak, ha nem szeretek a barátomékhoz menni? Elég koszos a házuk, én nem vagyok a piszokhoz hozzászokva.

Figyelt kérdés
Pl a fürdőben végig tiszta pókháló a fal, tiszta retek a wc előtti kis szőnyeg, a csempék, a zuhanyzó tiszta rozsda, szag is van, vastagon porosak a polcok, a konyhában koszos a járólap, és a cigarettaszag átjárta a házat. Nálunk ilyenek nincsenek. Mi sem állunk jól anyagilag, de a kis házunk mindig szépen rendbe van téve. Már nem szívesen megyek nála, pláne úgy hogy ott is alszom.
2010. okt. 8. 17:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

menekülj...27 éves létére igénytelen, bocs de ezen már nem igen lehet változtatni, ha még 17 lenne akkor azt mondanám, hogy egy hétvégét áldozzatok be ketten és vágjátok rendbe a házat, de hát 27 évesen?????


Anno köztem és az exem között 5 év különbség volt... és ő is ugyanígy kezdte, de őt nem lehetett rávenni, mert azt mondta, hogy az a nők dolga... én meg bepöccentem rá, nehogy már én takarítsam azt a helyet ahol ők élnek...


Szülők hány évesek? Nyugdíjasok?

2010. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

60, igen nyugdíjasok, betegesek.

Mostmár végleg elbizonytalanodtam mi legyen, elég furcsa ez a helyzet.

2010. okt. 8. 19:15
 23/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok,de mi az,hogy ő takarítson ki?Nem ő lakik ott.Az hogy át jár egy bizonyos időszakokban,nem jelenti azt,hogy neki kell ezt megcsinálnia.Az meg hogy nyugdíjasok,nem mentség arra,hogy kosz legyen.Főleg ha a fiúk is ott lakik és 27 éves.Igénytelen emberek,akik elvárnák,hogy más takarítson ki.Vagy nem is akarják,hogy tisztaság legyen.Ha meg a kérdező egyszer megcsinálja,akkor lehet,hogy mindig akarni fogják.4,5 éve ismerem anyóst én nála se takarítanék,hiába ismerem.Mikor náluk voltam fél napokat,akkor magam után összepakoltam,ha valamit szétpakoltam,de nem többet.De nálam se takarítson senki.
2010. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Két oldala van az érmének:az egyik h 2 hónapja vagytok együtt,ezért nem takarítanék ki.Ki tudja a 3. hónapban együtt lesztek e még.Ha 2 éve együtt volnátok,akkor megtenném.A másik pedig,h egyszerűen nem bírják kitakarítani a szülők,ezért sajnálom őket,és nem biztos h mindig koszos volt a ház.Én vagy azt csinálnám h befognám az embert h ketten csináljatok egy NAGY takarítást(legalább megtanulja a rendet),vagy azt h dobjátok össze a pénzt,van aki 4000-6000 -ért is megcsinálja helyettetek.2000 -3000 Ft-ot kibírtok fejenként,annyi elmegy rosszabb helyre is.Vagy marad az alaplehetőség h elviseled a koszt ill. nem alszol nála.
2010. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem egy őszinte kapcsaolatba belefér az, hogy finoman tudomására hozod a barátodnak, hogy nem tetszik a kosz. Ha igazán szeret, nem sértődik meg. Az viszont fura, hogy ő sem nagyon takarít...
2010. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szobájában mi a helyzet?

Rend van, vagy ott is káosz uralkodik?

2010. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
szobája elég tűrhető
2010. okt. 8. 22:01
 28/28 anonim ***** válasza:
Az utolsó lelőtte a "poént". De ez a helyzettől is függ. Nálunk sem csilli-villi minden, mivel hamarosan lelépek nem nagyon foglalkozok a dologgal, de legalább magam körül (szoba) rendet tartok. De ha még ott sincs rend, akkor....
2010. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!