Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy leszálljan...

Mit csináljak, hogy leszálljanak rólam anyámék?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy nem most élem életem legjobb időszakát, rosszul vagyok lelkileg. Az iskolában tartom magam, itthon jó kiengedni, a szobám 4 falában, sírok, zenét hallgatok, verset írok, stb.


A baj csak ezzel az, hogy anyámék nem hagynak. Nem olyan a viszonyom velük, hogy megosztanám velük ezeket, nem is értenék, nem vagyunk olyan jó viszonyba, és őket ismerve csak okoskodnának, majd önigazolást keresve mondanák el mindenkinek a velem kapcsolatos dolgokat.


Nem hagynak békén, főleg apám, és mindig bekérdeznek, hogy mi lehet a baj. Nem értik meg, hogy egyedül akarok lenni, és én vagyok a rossz, mert nincs idegrendszerem anyám videókhoz, amit a tiktokon talál.


2023. ápr. 12. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Iskolapszichológushoz menj el szépen.
2023. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem lehet az ember már szomorú se vagy mi?


Lesz.rom, hogy ők hogy éreznek ezzel kapcsolatban. Nem voltak jó szülők, most már elkéstek ezzel. Ha elmondanam, úgyis csak belém kötnének meg kipletykálnák a dolgaim, amit rohadtul nem szeretnék.

2023. ápr. 13. 19:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Megoldást én sem tudok, csak annyit tudok mondani, hogy teljesen megértelek. Én sem mostam el semmit anyámnak, mert vagy kaptak a kritizàlást, hogy ez azért van, mert én ilyen meg olyan vagyok vagy az volt, hogy ha valamit elmeséltem másnap már tudta az összes barátnője meg a fél rokonság.
2023. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!