Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy tanár felhívja az orvost az igazolás végett?

Figyelt kérdés
Főleg tesi felmentés mert az van csak nem ugyanazt mondtam az orvosnak és nem ugyanazt a tanárnak majd... szept-okt felmentés
2010. okt. 8. 14:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tűnik hamisnak az igazolás, akkor nem szokta felhívni. De ez tanárfüggő.
2010. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nálunk sosem fordult elő,hogy tesi miatt felhívták volna az orvost - pedig volt olyan osztálytársam,aki egész évre felmentette magát. Hiányzás miatt hamarabb,de azt is inkább csak ha gyanús a dolog. Persze tanárfüggő is,hogy mennyire veszi komolyan az ilyen dolgokat
2010. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Valódi az igazolás az orvosom azt mondta h a tanárom (mondtam a nevét) biztos elfogadja tőle .... csak bennem a félsz h felhívja mert barátnőm is ugyanannyi ideig hiányzott .....
2010. okt. 8. 14:41
 4/27 anonim ***** válasza:
Az orvosodat azért köti a titoktartás! Ha fel is hívná a tanár, nem regélhetné neki el, hogy mi a problémád.
2010. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen sosem fordult elő az iskolás pályafutásom során, 14 év alatt.. :)
2010. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost az állapotával kacsolatosan köti a titoktartás,a hiányzás,igazolás közös ügy a pedagógussal!
2010. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát kis valószínűséget ráokt le h ez bekövetkezik de azért kicsit furfangos ez a nő
2010. okt. 8. 14:48
 8/27 A kérdező kommentje:
kis valószínűséget rátok lá*
2010. okt. 8. 14:48
 9/27 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy elvileg köti a titoktartás az orvost, de eddig még minden háziorvosom elbeszélte mindenki baját(köztük az enyémet is) mindenkinek. Kistérségben nincs olyan, hogy titoktartás.
2010. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én tesitagozatos osztályba jártam és a térdem miatt egymás után 2 féléves felmentésem volt. A tesitanár, aki ráadásul az osztályfőnök is volt ,felhívta a sportorvost, hogy valóban ő adta-e az igazolást. Be is hívott a tanáriba, amíg telefonált.
2010. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!