Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha a fiatoknak egyedül...

Nők, ha a fiatoknak egyedül kéne fát vágni, segít.enétek neki?

Figyelt kérdés

Tegyük fel falun éltek és fával tüzeltek és van egy kis erdőtök a telken és úgy lenne csak tüzelőtök hogy ki kéne vágni a fát, haza kéne hordani, összevágni stb.

Elnéznétek hogy a 18-20 éves fiatok ezt csinálja egyedül, vagy segítenétek neki?

Nincs opció hogy ezt meg azt csinálnám, meg hogy hívnák valakit, meg így meg úgy. Igen vagy nem?


2023. ápr. 9. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
75%

Ó, rengeteg olyan hely van, amit kerekesszékkel is fel lehet fedezni és nem kell dombon tologatni senkit. Aki ebben nincsen benne az csak azt látja benne, hogy "felesleges kriplik" és "mások ellátására képtelen nyomorékok" a mozgáskorlátkzottak. Örülök, hogy sem a csaladunk, sem a barataink nem ilyen szűk latókörűek.

Szolgalelkű lennék? Lehet. Ez miért fáj neked, ha nekem/nekünk így jó?

Amíg mi nem aggódunk az életünk alakulasa miatt, kérlek te se tedd, mert félő, hogy az egészséged rovásara fog menni a sok feszültség. Tudod, ilyen dolog az aggódás, a megkeseredettség és a rosszindulat is! Legyen nagyon szép napod és sok sikert kívánok a számodra ideális életedhez!

2023. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
0%

"Ó, rengeteg olyan hely van, amit kerekesszékkel is fel lehet fedezni"


Mondtam hogy nincs? Egy szóval sem, én is látom magam körül, és örülök is, hogy megkönnyítik az ilyen emberek életét.

De attól mert még vannak ilyen helyek, attól még ugyan úgy nem mehettek oda, ahova szeretnétek, nem nézhettek meg mindent, amire vágytok, csak azt, amire van lehetőségetek.


"Szolgalelkű lennék? Lehet. Ez miért fáj neked, ha nekem/nekünk így jó?"


Miért fájna, attól mert rá mutatok? Sőt, boltoggá tesz, hogy nekem van önbecsülésem és tartásom, és nem hódolok be valakinek, csak mert neki lóg valami a lába közt.

Biztosan örömöd lesz abból, hogy 3 gyerek után rohanhatsz 2 fahordás és hasogatás közt, mert a férfiatlan férjed ezt simán végig nézi.

De hát ki mit választ.

2023. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
100%
En szivesen. Szeretek csontokat is darabolni. ❤️
2023. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!